sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%55

Kargo
Bedava
%55
789,00 TL
355,05 TL
Kargo
Bedava
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Lifting Sıkılaştırıcı Etkili Tonik ve Losyon

Cildin zamanla yaşlandığını biliyoruz, ancak sadece yaşlanma belirtileri ortaya çıktığında düşünüyoruz. Yaşlanma, cildin kollajen üretiminin yavaşlatarak iç destek yapısını ve cildin doğal koruma bariyerini zayıflatan doğal bir süreçtir. Cilt süreçlerinden bozulma, kirlilik gibi çevresel ve yaşam tarzı faktörleriyle birleştirildiğinde yaşlanma belirtilerinin erken görünmesine neden olabilir.

Yaşlanma, cildimizin işlemlerinde doğal bir bozulmaya neden olur ve yaşlanma belirtilerine yol açabilir. Bu, 20'li yaşlarımızın başlarında olur. İlk yaşlanma belirtileri gözlerimizin etrafında, karga ayakları ve sarkık göz kapaklarının daha küçük görünmesini sağlayan sarkık formda görünür. Ayrıca, burun çevresinde ince çizgiler oluşmaya başlar ve üst dudak batmaya başlar.

Bir başka yaşlanma belirtisi güneşten korunma eksikliği ile bağlantılıdır. Güneş kremi kullanmamak içeriden gelen güneş hasarlarını hızlandırarak dış kısımda koyu lekeler oluşmasına neden olur.

Güneşin zararlı UV ışınlarına sürekli maruz kalma derinin içinde melanin aşırı üretimine neden olur. Bu, cildimizin karanlık, düzensiz bir tonda kalmasına neden olan hiperpigmentasyonla sonuçlanır, bu da gözlerimizin altındaki koyu halkaları açıklar. Bir sonraki yaşlanma belirtileri, yüz ifadelerimizden gelişen ince, dikey çizgilerdir.

Bunlar yaşla daha da derinleşir. Ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini durdurmamız imkansızdır. Ama bu süreci yavaşlatmak mümkündür. Bu durumda da cildimize düzenli bakım yapmamız şarttır.

Cilt bakımının ilk basamağı olan temizleyiciler cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Bu noktada Lifting Sıkılaştırıcı Etkili Temizleyici kullanmanız sizin için önemlidir. Daha sonra cildinize uygun olan Lifting Sıkılaştırıcı Etkili Tonik ve Losyon kullanmanız önemlidir. Tonik ve losyonlar cildinizin sıkılaşmasına ve gözeneklerinizi azaltmaya yardımcı olur. Bu ürünlerin ardından Lifting Sıkılaştırıcı Etkili Nemlendirici ve Bakım Kremi kullanmanız cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Bu aşamalardan sonra ise Lifting Sıkılaştırıcı Etkili Güneş Kremi kullanarak bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.