x
Sepet
%30 indirim
Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml
Marka: Lierac
Barkod: 3508240215576

Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml

435,00 TL
304,50 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
karma bir cildim olduğu için uygun ürün bulmam çok zor oluyor. bu ürün tam bana göre oldu. hem çok daha nemli ve canlı bi yüzüm oldu hem de yaşlanma belirtilerime karşı çok etkili oldu. öneririm sizlere.
Cilt bakımı - ,
5/ 5
Kırışıklıklara mucize etkisi var. Çok beğendim. Orta yaş grubu için tavsiye ederim. Etkili ve sık kullanılabilen bir ürün.
- ,
5/ 5
Karma bir cilde sahip olmak başlıbaşına bir problem. Hele ona uygun bakım ürünleri bulmak daha da zor. Bu ürün şu ana kadar kullandıklarımın en iyisi diyebilirim. Her yere eşit bakım sağlayarak kırışıklıklarımı gözle görülür şekilde azalttı.
- ,
3/ 5
Çok iyi bir bakım ürünü.Kırışıklıklar için çok etkili.Kısa sürede ciltteki değişimi farkediyorsunuz. Cildim daha sıkı ve sağlıklı gözüküyor.Gün boyu nemli tutuyor cildi.Kızarıklık ve kaşıntıya sebep vermiyor.Zarar vermeden bakımını yapıyor.Cildi ferahlatıyor ve sıkılaştırıyor.Sivilce oluşturmuyor.
- ,
5/ 5
54.2
Miktar
Güncelleme Tarihi: 16.05.2016 - Pazartesi Özet Bilgi: Karma ciltler için uygun gündüz ve gece kırışıklık giderici bakım kremidir. Cildi nemlendirmekle kalmaz, kırışıklık ve ince çizgileri de giderir. Cilt kuruluğunu giderip, yumuşatır ve cilt görünümünü güzelleştirir.

Temiz ve kuru yüz, boyun ve üst göğüs bölgesine parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanır. Hergün sabah ve gece uyumadan önce cilde uygulanmalıdır. Ek durulama gerekirmez.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Lierac
Ürün Serisi : Premium
Ürün Özellikleri : Yaşlanma belirtilerini azaltarak cilde genç bir görünüm sağlayan ürün, düzenli kullanım sonunda daha genç bir cilde kavuşmanızı sağlar. Gece ve gündüz kırışıklık bakımınız için kullanabilirsiniz.
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 20.05.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Karma ciltler için uygun gündüz ve gece kırışıklık giderici bakım kremidir. Cildi nemlendirmekle kalmaz, kırışıklık ve ince çizgileri de giderir. Cilt kuruluğunu giderip, yumuşatır ve cilt görünümünü güzelleştirir. Temiz ve kuru yüz, boyun ve üst göğüs bölgesine parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanır. Hergün sabah ve gece uyumadan önce cilde uygulanmalıdır. Ek durulama gerekirmez.

Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml

Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml içeriğindeki papirüs ve karabiber özleri ile derin kırışıklıklar üzerinde dolgunlaştırıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Yaşlanmanın görünür olan tüm işaretlerini, derin kırışıklıkları, dolgunluk kaybını ve eşit olmayan bir cilt görünümünü düzeltme noktasında yardımcı olur.

Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml etkili bir bakım ürünüdür. Ciltteki kırışıklıkları giderme noktasında etki sağlar ve yoğun olarak cildi nemlendirir. Cilt parlaklığını ve enerjisini oluşturur. Düzenli kullanımı ile kırışıklıklarda yüksek oranda azalma meydana gelir. Cilt yüzeyinde %40 oranında azalma sağlanır.

Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml kullanımı ile sıkılaştırma etkisi meydana gelir. Kırışıklık uzunluğu azalır. Cildi besleyen ve gençleştiren aktifler artar. Ürün içeriğindeki yapılandırıcı, dolgunlaştırıcı ve koruyucu özellikler ile yaşlanma belirtileri ortadan kalkar. Derin kırışıklıkları giderir ve yoğun sıkılık sağlar. Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml nemlendirici ve onarıcı bakım sağlar. Antioksidan özlü ürünle güçlü bakım gerçekleştirmek mümkündür.

Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml Özellikleri

 • Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml ile %25 oranında azalma meydana gelir.
 • Yüzey alanda %40 ve uzunlukta ise %30 azalma meydana gelir.
 • Lierac Premium Fluid Day&Night Cream Karma Ciltler İçin Gece ve Gündüz Kırışıklık Kremi 50 ml yeniden yapılandırır.
 • Koruyucu özelliği ile yaşlanma belirtilerini düzeltir.
 • Derin kırışıklıkları dolgunlaştırıcı etki ile korur.
 • Nemlendirici ve onarıcı bakım sağlar.
 • Antioksidatif özelliklidir.
 • Kimyasal içermez.

İçeriği: 

%5 papirüs ve karabiber özleri, %5 saf hyaluronik asit çözeltisi, siyah orkide, siyah Baccara gülü ve siyah gelincik, borneo mum yağı, shea,yabani hardal ve misk gülü özleri.

Kullanımı:

 • Ürün gündüz ve/veya gece temizlenmiş cilde uygulanır.
 • Krem tüm yüze ve boyun bölgesine uygulanır.
 • Parmak uçları ile merkezden dışarıya doğru uygulanır.
 • Gündüzleri maksimum koruma, geceleri uzun süreli onarım ve yenileme için önerilir.

Ürün 50 ml'dir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.