x
Sepet
%30 indirim
Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml
Marka: Lierac
Barkod: 3508240215583

Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml

515,00 TL
360,50 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 16.05.2016 - Pazartesi Özet Bilgi: Cilt onarım yağıdır. Cildi yaşlanmaya karşı korurken, bir yandan da yaşlılık belirtilerini onarır, cildi yeniler ve genç görünüme kavuşturur. Cildin nem, vitamin ve besin ihtiyacını karşılar. Yumuşak, esnek, toparlanmış cilt görünümü sağlar.

Koyu leke ve kırışıklıkları azaltır ve de tüm cilt tipleriyle uyumludur. Sabah ve akşamları yüz, boyun ve göğüs böglelerine ıslak mendille temizlenen cilde sürülüp masaj yapıldıktan sonra ıslak mendille bir müddet bekletildikten sonra silinir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Lierac
Ürün Serisi : Premium
Ürün Özellikleri : Cildi nemlendirip besleyerek yaşlanma belirtilerinin önüne geçer. Parfüm ve paraben içermez.
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 20.02.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Cilt onarım yağıdır. Cildi yaşlanmaya karşı korurken, bir yandan da yaşlılık belirtilerini onarır, cildi yeniler ve genç görünüme kavuşturur. Cildin nem, vitamin ve besin ihtiyacını karşılar. Yumuşak, esnek, toparlanmış cilt görünümü sağlar. Koyu leke ve kırışıklıkları azaltır ve de tüm cilt tipleriyle uyumludur. Sabah ve akşamları yüz, boyun ve göğüs böglelerine ıslak mendille temizlenen cilde sürülüp masaj yapıldıktan sonra ıslak mendille bir müddet bekletildikten sonra silinir.

Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml

Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml ile yaşlanma karşıtı bakım ileri düzeyde gerçekleşir. Doğal ve güzel bir cilde sahip olmak için doğru ve düzenli beslenmenin yanı sıra düzenli bakım yapılmalıdır. Düzenli bakımı gerçekleştirirken doğru ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml ile cilt üzerindeki kırışıklıklar azalır ve koyu lekeler giderilir. Cildi onarma aşamasında yenileyici bakım sunana ürünle cilt canlanır ve beslenir.

Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml ile cildiniz nemli ve yumuşak bir görünüm kazanır. Doğru ve düzenli bakım sayesinde cildinizin gerçek görünümünü ortaya çıkarmanız mümkün olur. Cildi tazeleyen bakım sağlar. İçeriğindeki bitki özleri ile canlı bir görünüm kazanır. Cilt üzerindeki koyu lekeleri azaltır ve kırışıklıkların giderilmesi noktasında etkili bakım sunar.

Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml çeşitli nedenlerle meydana gelen yaşlanma belirtilerine yönelik olarak geliştirilmiş bir üründür. Ürünle ileri düzeyde gençleştirici bakım gerçekleştirmek mümkündür. Devamlı kullanımla bunu sağlamak da mümkündür.

Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml Özellikleri

  • Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml cildi tazeler.
  • İçeriğindeki özlerle cildi besler.
  • Cildin canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.
  • Cilt üzerinde oluşan koyu lekeleri azaltır.
  • Düzenli kullanımla kırışıklıkları azaltır.
  • Parfüm ve paraben içermez. Test edilmiştir.

Kullanımı:

  • Lierac Premium Elixir Tüm Yaşlanma Belirtilerine Karşı Onarıcı Yağ 30 ml günde 2 defa kullanılır.
  • Ürün sabah ve akşam saatlerinde kullanılmalıdır.
  • Islak mendille silinen bölge oval hareketlerle uygulanır.
  • Gerek görüldüğünde işlem tekrarlanabilir.

İçeriği: Yargan yağı, susam yağı, tatlı badem, Orkide, gelincik, gül.

Ürün 50 ml’dir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.