x
Sepet
%30 indirim
Lierac Liftissime Normal Karma Cilt 2015 Kofre
Marka: Lierac
Barkod:

Lierac Liftissime Normal Karma Cilt 2015 Kofre

545,00 TL
381,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Lierac
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi nemlendirir ve ciltte ton farklılıklarını gidermeyi sağlar.
Güncelleme Tarihi : 22.07.2016 - Cuma
Boyut : 30 Ml+50 Ml
Özet Bilgi : Lierac Liftissime Normal Karma Cilt 2015 Kofre
Lierac Liftissime Normal Karma Cilt 2015 Kofre

Lierac Liftissime Normal Karma Cilt 2015 Kofre, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş iki ayrı ürün olarak sunulmaktadır. İlk olarak Lierac Liftissime Silky Reshaping Cream 50ml'ye bakmak gerekirse; 3 boyutlu sıkılaştırıcı etkiye sahip olduğunu görmemiz mümkün olur. Yüksek konsantrasyonlu ürün içisindeki hyaluronik asit ve sıkılaştırıcı ile bitkisel ve aktif içeriklidir.

Bitkisel içerikli ürün yüz ovalini yeniden şekillendirir ve yapılandırıcı etki sağlar. Derin olan kırışıklıkları azaltıcı etki sunan ürün içeriğindeki Candolle çiçeği ekstresi ile cildi nemlendirir ve cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. İpeksi yapılı ürün cildi dolgunlaştırır ve sıkılaştırıcı etki sağlar. Kırışıklıkları yok eden anti aging özelliği ile cilde uzun süreli etki ağlar. Sıkılaştırıcı ve kırışıklıkları giderici özelliği ile yüksek performanslı bir üründür. Lierac Liftissime, kaliteli bileşimi sayesinde gençleştirici etkiyi %100 sağlar. Ürün yüz şekli değişen, hatlarındaki belirginlikleri kaybolan ve hacim kaybı yaşayan, gözle görülür kırışıklıkları olan herkese tavsiye edilir.


Lierac Liftissime Silky Reshaping Cream 50ml Özellikleri:

Normal ve karma ciltler için geliştirilmiş olan ürün kırışıklıkları giderir, etkili bakım sağlayan ürün yüksek konsantrasyonu ile cildi dengeler ve gençleştirici etki sağlar. 3 boyutlu sıkılaştırıcı etki sağlayan ürün kırışıklıklara karşı koruma sağlar. Anti aging özellikli ürün cildi uzun süreli olarak korur. Hacim ve dolgunluk kazandıran bakım ürünü ile gençleştirici etki sağlamak da mümkündür. Sıkılaştırıcı ve yenileyici özellikli ürün düzenli kullanım ile kısa sürede etkili sonuçlar geliştirir.
Ürün oval yüz şekli olanlara, hacim kaybı yaşayanlara ve gözle görülür kırışıklık sorunu olanlara önerilir.

Kullanım Şekli: Etkili bakım ürünü uygun miktarda sabah ve akşam günde 2 kez temiz cilde uygulanmaktadır. 50 ml olarak sunulur.


Liftissime Serum 30 ml:

Tüm ciltler için kullanılan şekillendirici serum, yüksek konsantrasyonludur. Bileşimindeki %6.6 hyaluronik asit, %8, yeniden yapılandırıcı biyoteknolojik ajanlar ile yüz ovalini yeniden yapılandırır. 3 boyutlu sıkılaştırıcı özelliği ile gereken bakımı sağlar. Sıkılaştırıcı ajanlarla zenginleştirilmiş olan ürün cildin rahatlamasını ve yatışmasını sağlar. Anti aging atkisi ile cilde gereken bakımı sunar.

Liftissime Serum 30 ml Özellikleri:

Yüksek konsantrasyonlu ürün yapılandırıcı ve yenileyici içeriklidir. Kısa sürede cilde etki eder ve gençleştirici bakım sağlar. Sıkılaştırıcı özellikli ürün cildin doğal nem dengesini korur ve sağlıklı cilt gelişimine yardımcı olur. Kısa sürede etkili sonuç geliştirme noktasında da gereken korumayı sağlar.

Kullanım Şekli: Günlük olarak kullanılan ürün sabah ve akşam günde 2 kez yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Not: En etkili sonuç için LIFTISSIME yaşlanma karşıtı kremlerden önce uygulanması önerilir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.