x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2 3
Lierac
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3

Lierac

Lierac firması 1975’te kurulan ve müşterilerinin ciltlerinde oluşan bozuklukların ve yaşlanma görüntülerinin azaltılmasında uzman olan bir firmadır. Kaliteli formülleri sayesinde büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmış olan Lierac, ‘Fransız Cazibesi’ olarak da bilinmektedir. 1975’te Dr. Leon Cariel tarafından kurulan Lierac, yüz ve vücudunuzdaki tüm yaşlılık belirtileri ile savaşmak adına ürünler piyasaya sürmektedir. Özellikle kadınlar için vazgeçilmez bir marka olan Lierac, devamlı surette kanıtlanmış ürünler çıkarttığı için de Avrupa’da ‘Teknik Kozmetik’ açısından da kabul görmektedir.

Avrupa’da en yenilikçi marka olma özelliğini taşıyan Lierac, kuruluşundan itibaren yenilik, performans, güvenilirlik ve feminenliği hiçbir zaman ikinci plana atmamıştır. Ürünlerinde en kaliteli bitkisel içerikleri kullanan bu marka, yüksek standartlı bilimle birleştirdiği ürünleri ile fark yaratmaktadır. Çıkarttığı ürünler ile her zaman söz sahibi olmayı başaran Lierac firması, 1975’te ilk çatlak karşıtı ürün olan Phytolastil’i çıkartmış ve büyük sükse yaratmıştır. Yine 1993 yılında piyasa sürdüğü 40’lı yaşlardaki kişilerin kullanımı için özel sıkılaştırma ürünü olan Coherence ile fark yaratmayı başaran Lierac firması, bu ürünü ile de uzun yıllar adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kozmetik sektörüne damga vuran ürünler çıkartan bu markanın ürünleri devamlı olarak büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmıştır.

AR-GE çalışmalarına en çok bütçe ayıran firmalardan biri olan Lierac, sektördeki en başarılı firmalar ile anlaşmalar yaparak piyasaya başarılı ürünler çıkartmak adına devamlı surette hamleler yapmaktadır.

Hangi amaçlar doğrultusunda Lierac ürünleri tercih edilir?

Lierac markası ürünleri uzun yıllardır, ciltlerde oluşan bozuklukların ve yaşlanma görüntülerinin azaltılmasına yönelik ürünler piyasa sürmektedir. Büyük bir müşteri memnuniyeti kazanan bu markanın ürünleri, 1975’li yıllardan beri uzun yıllar boyunca adından söz ettirmeyi başarmıştır. 35 yıldır kadınlar için ürünler piyasaya süren bu marka, her kadın için en iyi sonucu almak adına çalışmalarına devam etmektedir. İçeriğindeki doğal ürünleri sayesinde cilt problemlerinin giderilmesi konusunda en iyi sonuçlar doğuran markaların başında gelen Lierac, yüz ve vücuttaki yaşlılık belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmak için en iyi ürünlerle siz müşterilerimizi buluşturmaktadır.

Neden Lierac ?

35 senedir kadınların güzelliği adına ürünler piyasaya süren Lierac, çıkardığı ürünler ile her zaman öncü markalardan biri olmuş ve yerini sağlamlaştırmak adına da AR-GE çalışmalarına büyük bütçeler ayırmıştır. Yüz ve vücuttaki cilt yaşlanmasının ve estetik bozuklukların gözle görülen işaretlerinin düzeltilmesinde uzmanlaşmış bir marka olan Lierac, etkisi kanıtlanmış ürünleri sayesinde “teknik kozmetik” açısından da ismini uluslararası bir referans olarak kabul ettirmiştir.

Cildinizin sesini dinleyen, cildinizi anlayan ve cildinizle konuşan ürünler piyasaya süren Lierac markası ürünleri her gün yanınızda olarak, güzel görünmenize ve özellikle güzel kalmanıza yardım etmektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.