sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%5

%5
149,90 TL
142,40 TL
Kargo
Bedava

%10

Kargo
Bedava
%10
570,00 TL
513,00 TL
Kargo
Bedava

%30

Kargo
Bedava
%30
244,00 TL
170,80 TL
Kargo
Bedava

%20

Kargo
Bedava
%20
300,00 TL
240,00 TL
Kargo
Bedava

%25

Kargo
Bedava
%25
735,00 TL
551,25 TL
Kargo
Bedava
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Lekeli Ciltler İçin Tonik ve Losyon

Her cilt tipi kendine uygun bir cilt bakımına ihtiyaç duyar. Yağlı cilt tiplerinin cildindeki sebum dengesini korumasına yardımcı olan ürünler kullanması gerekmektedir. Karma cilt tiplerinin ise ciltlerinin dengelenmesine yardımcı olan ürünlere ihtiyacı vardır. Kuru cilt tiplerinin cildinde nem dengesini sağlaması gerekmektedir. Lekeli cilt tiplerinin ise cildindeki leke sorunlarını gidermeye yönelik cilt bakım ürünlerine ihtiyacı vardır.

Cilt yüzeyinde oluşan lekelerin en büyük nedenlerinden biri güneştir. Güneşin yanı sıra yaşlanma, çevre kirliliği, sigara kullanımı gibi pek çok farklı neden de cilt yüzeyinde leke sorunlarının oluşmasına neden olur. Lekeli cilt tipleri için geliştirilen bakım ürünleri ile cilt yüzeyinde meydana gelen ton farklılıklarını kontrol altına almak mümkündür. Bu nedenle cildinizde leke sorunları yaşıyorsanız önce bir dermatolog ile görüşmeniz ve bunun ardından cildinize uygun bakım ürünleri ile cildinizi desteklemeniz tavsiye edilir.

Hangi cilt tipine ya da hangi cilt sorununa sahip olursanız olun cilt bakım rutininizde bulunması gereken bazı ürünler vardır. Bunlardan ilki temizleyici ürünlerdir. Cildinizi makyaj, yağ ve kir gibi kalıntılardan arındırmaya yardımcı olan bu ürünler cildin nefes almasına yardım eder. Ancak temizleyiciler tek başlarına cilt bakımınız için yeterli olmaz. Cilt temizleyicinizin ardından tonik ve losyonlar ile cildinizi desteklemeniz tavsiye edilir. Leke karşıtı bakım için geliştirilen tonik ve losyonlar cildinizi temizlemenizin ardından kullanmanız gereken ürünlerdir. Lekeli ciltler için tonik ve losyonlar; temizleyicilerin erişemediği bölgelerin de temizlenmesine yardım eder. Bunun yanı sıra kullandığınız musluk suyunun cilt yüzeyindeki olumsuz etkilerinin de giderilmesine destek verir. Temizlenen gözeneklerin sıkılaşmasına yardım ederek cildin pürüzsüz bir doku ve görünüm kazanmasına yardım eder. Cilt yüzeyindeki genelde kahverengi tonlarında görülen lekelerin görünümünün küçülmesine bu lekelerin renginin açılmasına destek olur. Tonik ve losyonlar aynı zamanda cildinizi bir sonraki aşama olan nemlendirici uygulamasına da hazırlamaya yardım eder. Lekeli cilt tipleri için geliştirilen nemlendiriciler de cildin nem dengesinin kurulmasına destek olmanın yanı sıra ciltteki lekelerin de giderilmesi için çabalar.

Cildinde leke sorunları olan kişilerin bu ürünlerin yanı sıra güneş kremleri ile cildini desteklemesi de çok önemlidir. Güneş leke sorunlarının en büyük nedenlerinden biri olduğu için güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildi korumak gerekmektedir. Bazı nemlendiriciler bu nedenle SPF içerikleri ile geliştirilir. Bu sayede bir üründe iki etkiyi birden yakalamanız sağlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.