x
Sepet
%15 indirim
La Roche Posay Toleriane Ultra Contour Yeux 20 ml
Barkod: 3337872419522

La Roche Posay Toleriane Ultra Contour Yeux 20 ml

72,90 TL
61,97 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Göz çevresi için çok ideal bir bakım ürünü.Gözaltı morluk ve şişliklerini alıyor tamemen.Aynı zamanda ince çizgiler için çok güzel bir bakım sağlıyor,gideriyor.Etkilerinden çok memnun kaldım.
- ,
3/ 5
Göz çevresi için çok güzel bir bakım sağlıyor.Daha sağlıklı bir görüntü sağlıyor.Hasarları onarıyor.Nazik bir bakım sağlıyor.Çok memnun kaldım.
23
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : La Roche Posay
Ürün Serisi : Toleriane
Ürün Özellikleri : Göz çevresindeki morluk, şişlik, çizgi gibi sorunların çözümünde etkilidir.
Güncelleme Tarihi : 24.01.2017 - Salı
Boyut : 20 ml
Özet Bilgi : Hassas göz çevresi bakımını gerçekleştiren ürün günlük kullanıma uygundur. İeçrdiği bileşenler ile nemlendirici ve besleyici bakım gerçekleştirir. Gençleştirici ve yenileyici bakım ürünü morluki şişlik, kırışıklık gibi olumsuz etkilerin giderilmesine yardımcı olur. Uygun miktarda ürün sabah ve akşam günde 2 kez göz altına uygulanır.
La Roche Posay Toleriane Ultra Contour Yeux 20 ml

Hassas göz çevresi bakımını en iyi şekilde gerçekleştiren bakım ürünü Neurosensine + Niacinamide kompleksi içeren formülü ile göz çevresini nemlendirir ve yatıştırır. Termal su içeriği ile göz altında meydana gelebilecek olan şişlikler ve göz çevresi rahatsızlıklarını giderici bakım uygular. Göz çevresini rahatlatıcı bakım uygulayan ürün nemlendirici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı bakım sunar. Ürün paraben, alkol ve parfüm içermez. Göz çevresinde meydana gelen hasarların çok farklı nedenleri olabilmektedir. Bu tür sorunlara karşı koruyucu bakım sunan ürün uykusuzluk, stres, nemsizlik, yanlış bakım ürünleri gibi nedenlerle sorun yaşayan göz çevresini yatıştırır.

Göz çevresinde meydana gelebilecek olan morluk, şişlik, ince çizgi ve kuruluk gibi sorunları giderici etki sunar. La Roche Posay Toleriane Ultra Contour Yeux Göz çevresini etkili şekilde koruyan bakım ürünü ile gereken koruma sağlanır. Hassas göz bakımını etkili şekilde gerçekleştirir.

La Roche-Posay Toleriane Ultra Contour Yeux 20 ml Özellikleri:

Hassas göz çevresine günlük bakım sunan ürün morluk, şişlik, ince çizgi ve kuruluk gibi olumsuzlukların giderilmesine destek olur. Dış tehditlere karşı savunmasız olan göz çevresini etkili şekilde korur. Göz çevresini nemlendiren ürün, rahatlatıcı, yatıştırıcı bakım gerçekleştirir. Gözaltındaki şişlikleri indirir, göz çevresindeki rahatsızlıkları hafifletir. Koruyucu bakım sunan ürünle göz altı bakımı etkili şekilde gerçekleşir. Nemlendirici ve besleyici bakım sunan ürün göz çevresini besler. Enerjik ve canlı görünüm geliştirir.

Göz çevresine Etkisi: Hassas göz çevresine günlük bakımı sağlar. Nemlendirici içeriği ile yatıştırıcı ve rahatlatıcı bakım sunar. Gözaltındaki morlukları, şişlikleri ve kırışıklıkları giderir. Gençleştirici ve yenileyici bakım sunan ürün canlı cilt gelişimini destekler. Üstün bakım sunan ürünle gereken gençleştirici etki sağlanır.

Uygulanan Bölge: Göz altı bölgesine uygulanır. Göz çevresine uygulanan bakım ürünü canlandırıcı ve nemlendirici bakım uygulanır.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam göz çevresine uygulama yapılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Göz çevresine uygulanan ürün termal su içeriklidir. Yatıştırcı bakım sunan ürün günlük kullanıma uygundur ve sabah, akşam günde 2 kez göz altına uygulanır. Ürün 20 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.