sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Renkli Güneş Kremi

La Roche Posay markası güneşe karşı hassasiyeti olan kişiler için özel üretimdir. Light ve ultra light olmak üzere ürün çeşidi bulunmaktadır. Koruyucu derecesine göre çeşitlendirilmektedir. Bu nedenle de en geniş ürün yelpazesine sahip güneş kremi serisi olarak karşımıza çıkmaktadır. La Roche Posay markasının son derece kaliteli içeriği ve cilt ile uyumlu bir dokusu bulunmaktadır. Bu nedenle de günümüzde ucuz güneş kremleri yerine artık bu ürünler tercih edilmektedir. Çünkü güneş ışınlarının ne kadar zararlı olduğu artık toplum tarafından bilinmektedir. Güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalınmaması açısından özel formül ile geliştirilmiş olan ürün güneşe hassasiyeti olan herkes için ideal yapıdadır. Güneş ışınlarından korunmanın güneş kremi yolu ile de gerçekleştirildiğinin bilinmesi gerekmektedir. Güneş alerjisi olanlar, aşırı bronzlaşmaktan kaçınanlar ve cilt hassasiyeti yaşan kişilere özel olarak üretilmiştir.

Bebek cildi ön plana alınarak üretim gerçekleştiği için bebeklerde ve çocuklarda kullanım alanı daha yaygındır. Güneşten korunmak isteyen kişilerin de büyük küçük demeden bu ürünü tercih etmesi tavsiye olunmaktadır.

La Roche Posay Renkli Güneş Kremi Etkileri

Ürün yapısı gereği yoğun olmamakla birlikte akışkan bir yapı ve dokuya sahiptir.

Görünümü hafiftir ve su bazlıdır. Bu sayede denizde, havuzda da hu ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sudan çıktıktan sonra hala etkisini belirli bir yere kadar gösterebilir.

Geliştirilen özel hücresel formülü ile hücre onarımını sağlamaktadır. Güneşin cildi yaşlandırıcı etkisini durdurmaya yönelik de içerisinde sahip olduğu özel formülü ile cildin nem dengesini koruyarak yaşlanmayı geciktirici etkisi bulunmaktadır. Hem güneş ışınlarının cildi kurutmasına izin vermez hem de güneşten tam donanımlı korunma sağlar.

Güneş ile direkt olarak temas cilde sağlık açısından olumsuz etkiler bıraktığı için ürünü kullandıktan sonra uzun süre güneşte kalmanız da önerilmemektedir.

La Roche Posay Renkli Güneş Kremi tercihleriniz için sizleri en uygun fiyatlardan yararlanmak amacı ile Narecza’ ya davet ediyoruz. Dönem dönem kampanyalarımız bulunmakta ve en uygun fiyatlardan müşterilerimize La Roche Posay markasının kalitesini sunmaktayız. Uygun fiyatlara en kaliteli güneş kremini satın almak için sizler de internet sitemizi tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.