sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
Kargo
Bedava
%15
249,90 TL
212,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
269,90 TL
229,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
249,90 TL
212,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
249,90 TL
212,42 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Redermic

Yaşlanma her cildin başına gelecek bir etkidir. Bu yaşlanma durumu bazı ciltlerde biraz daha erken meydana gelirken bazı ciltlerde de olabildiğince geç oluşmaktadır. Yaşlanma denilen kavram aslında cilt tipinin çeşitli uyarıcılara maruz kalmasının ardından deforme olmasıdır. Hücrelerin yıkılması, güneşe maruz kalma, göz çevresinde kırışıklık oluşması, aşırı kuru bir cilt, aşırı stres altında çalışma vb. durumlar yaşlanmaya direkt olarak etki etmektedir. Bu gibi durumlar bazen önüne geçilebilir olmaktadır. Bunun için de La Roche Posay Redermic serisi ürünleri ile yaşlanma karşıtı olabilecek birçok yeni ürün piyasaya sürmüştür. Bu ürünler yaşlara bağlı olarak ve cilt tiplerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. La Roche Posay Redermic ürünleri kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Bunların ilki retinol içeren ürünlerden oluşan ürünlerdir; diğeri ise c vitamini barındıran ürünlerdir.

İçerisinde retinol bulunan Redermic ürünleri; Redermic C ürünü, Redermic S ürünü, Redermic R ürünü olarak farklılık gösteren bakım kremleridir. Bu kremler yaşlara göre ayrılmıştır. İçerisinde C vitamini barındıran Retinol ürünleri ise, normal ciltler, karma ciltler, kuru ciltler olarak ayrılan cilt tipine göre farklılık gösteren bakım kremleridir. Bu kremler yaşlanma karşıtı içerdiği formüller ile cilt kuruluğunun ve yüz çevresinde meydana gelen yaşlanma belirtilerinin olabildiğince ertelenmesinde etki göstermektedir. Kırışıklık oluşumunu önlemesinin yanında aynı zamanda da cilde bakım yapmayı sağlamaktadır. Bakımlı bir cilt her zaman nem dengesini bulan ve zararlı uyaranlara karşı cildini koruyan bir cilttir. Bu nedenle de yaşlanma oluşumu olabildiğince ertelenir. Markanın içerdiği özel formülleri ile de bu durum olabildiğince fazla geciktirilmiş hale gelir. Ürün kullanıma bağlı olarak vücuttaki kusursuz görünümü ortaya çıkarmaktadır.

Firmamız La Roche ürünlerinin serisini satmaktadır. Bu nedenle La Roche Posay Redermic ürününün serisini de sitemizden temin edebilirsiniz. Kaliteli ve oldukça pahalı bir marka olan bu ürünü en uygun fiyat avantajından ve olabildiğince makul kampanyalar içinde temin etmenin mutluluğunu yaşarsınız. Yaşlanma karşıtı bakımın en ideal şekli ile sizler de La Roche Posay Redermic ürününü sitemizden hızlı sipariş avantajını kullanarak temin edebilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenli içerik ile ürünleriniz anında size ulaşacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.