sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
144,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Lipikar

La Roche Posay markasının ürünleri dermokozmetik alanda insan sağlığını ve nem dengesini korumak amaçlı oluşturulmuş ürünlerdir. Bu markanın her bölge için ayrı serisi bulunmaktadır. Lipikar serisi de vücut ürünlerinin bulunduğu özel formüle edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Bu formüle sayesinde kuru cilt ile ilgili bütün problemler ortadan kalkmaktadır. Çünkü ürün kuru cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş vücudun nem dengesinin sağlanmasına yönelik oluşturulmuş vücut bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Bu serinin bebekler için, çocuk ve yetişkinler için farklı mililitre desteği ile, farklı boyutlarda çeşitliliği bulunmaktadır.

Cilt kuruluğu bir hastalık değildir. Bu nedenle cildinize sahip olduğu nem dengesini sağlamanız gerekmektedir. Cilt tipleri farklılık gösterse de gün içerisinde güneş ışığına fazla maruz kalmaktan ya da sürekli olarak duş almaya bağlı olarak vücudun nem dengesinde bozulmalar meydana gelebilmektedir. Kaybolan bu vücut neminin tekrar yerine konulması gerekmektedir. Bu da birtakım kaliteli markaların nem dengeleyici vücut ürünleri ile gerçekleşmektedir. La Roche Posay Lipikar ürünleri bu koşuklarda tam da ihtiyacınıza yönelik bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücut kuruluğuna karşı bakım sağlamak amaçlı oluşturulmuş özel yapısı ile farklı cilt tiplerine uygun şekilde satışta bulunmaktadır.

Kullanım şekli açısından gün içerisinde birkaç kez vücudun kur bölgelerine masaj yolu ile uygulanması tercih edilmektedir. Atopi meydana gelen veya atopiye meyilli olan ciltlere özel şekilde vücudun yatışmasını ve yumuşamasını sağlayan vücut jelleri bulunmaktadır. bu jellerin duşta kullanımı uygundur. Vücut bakım seti ile vücut losyonlarının duş sonrasında kullanımı tercih edilmektedir. Her gün kullanımı vücudun kısa süre içerisinde kaybolan nem dengesinin tekrar yerine gelmesini sağlayacaktır. Ürün hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir bu nedenle serinin bütün ürünlerinde parfüm, koruyucu madde ve sabunun kurutucu maddeleri bulunmamaktadır.

La Roche Posay Lipikar ürünlerini Narecza farkı ile sipariş ettiğinizde tüm seriye ulaşabilirsiniz. Hem kaliteli ürünler hem de yeni üretim ürünleri sitemizden temin edebilme şansına sahipsiniz. Bu sayede de anında siparişler hızlı teslimat sayesinde elinizde olmaktadır. Bebeklerin, çocukların ve büyüklerin kullanabileceği özel serinin tamamını Narecza’ da bulmanız ile ciltlerinize en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.