sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Cicaplast

La Roche Posay, dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markasıdır. Dünyanın kozmetik devi şirketlerinden biri olan Loreal grubuna bağlıdır. Gücünü ve adını Fransa’nın La Roche Posay kabasında bulunan termal suyundan almaktadır. Tüm ürünlerinde bu termal suyunun gücünden faydalanır ve cildiniz için etkili ürünler geliştirmeye odaklıdır. En hassas cilt tiplerinin bile cilt bakımını en iyi şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olan ürünler geliştirir. Uzun yıllardır cilt bakımı alanında elde ettiği başarıları ile dermatologlar tarafında da sıklıkla önerilen bir markadır.

La Roche Posay; yüz bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı, saç bakımı kategorilerinde ürün geliştirmektedir. Makyaj uygulamaları için de ürünleri bulunmaktadır.

Marka her bir cilt tipi ve cilt sorununa yönelik olarak farklı seriler geliştirir. La Roche Posay Cicaplast; cildinde tahriş ya da çatlak gibi durumlar olan kişiler için geliştirilmiş bir seridir. Cildin yoğun bir şekilde besleyerek cildin onarılmasına yardım eder. Cildin hızlı bir şekilde iyileşmesine odaklanır. Seride 5 adet ürün bulunur. Bazı ürünler sadece yetişkinlere değil bebek ve çocukların cildine de uygun olarak geliştirilmiştir.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 Spf 50; her yaştan bireyin kullanımına uygun bir balmdır. Yüz, vücut ve dudak bölgesi içindir. Cildi yoğun bir şekilde besleyerek tahriş, yanma, kuruluk, kızarıklık gibi belirtilerin giderilmesine yardım eder. Cildi rahatlatır. Ayrıca bebeklerin bez bölgesinde oluşan pişiği yatıştırmaya ve azaltmaya da destek verir. Formülünde yer alan SPF50 ile güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da cildinizi korur.

La Roche Posay Cicaplast Baume B5; bebek ve çocukların cildinde de kullanıma uygun olan bir ürün olup kuruluk, kaşıntı, pullanma, döküntü, batma gibi durumların giderilmesine yardım eder. Cildi nemlendirir. Rahatlatır. Cildin savunma mekanizmasını arttırmaya destek verir. Daha sağlıklı bir cilt dokusu kazanmanız için çabalar.

La Roche Posay Cicaplast Gel Bakım Kremi; hassas cilt tipleri de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Cildin yeniden yapılanmasına yardım eder. Cildi besler. Onarılmasına destek olur. Cilt bariyerini kuvvetlendirmeye yardım eder.

La Roche Posay Cicaplast Levres; dudak bölgesi için geliştirilmiş bir üründür. Kuru, çatlamış, hasarlı dudakları nemlendirerek besler. Dudağın pürüzsüz bir doku kazanması için destek olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.