x
Sepet
%15 indirim
La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Light 50 ml Yüz İçin Ultra Akışkan Güneş Koruyucu
Barkod: 3337872414527

La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Light 50 ml Yüz İçin Ultra Akışkan Güneş Koruyucu

72,90 TL
61,97 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 07-12-2015 - Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : La Roche Posay
Ürün Serisi : Anthelios XL
Ürün Özellikleri : Güneşten kaynaklanan hasarların önüne geçerek güneş bakımınızı yapar.
Güncelleme Tarihi : 11.03.2017 - Cumartesi
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Hassas ve açık tenli ciltlerde güneşe karşı etkili koruma sağlar. Kullanılan ürün UV ışınlarına karşı etkili koruma meydana getirir. Işınların neden olabileceği cilt lekeleri ve güneş yanıklarını ortadan kaldırmak için kullanılan ürün ciltteki deformasyonları en aza indirir. Foto yaşlanma, cilt hasarları, kusurlarını etkili şekilde ortadan kaldırır. Yağlanmaya ve kurumaya neden olmayan ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilde uygulanmalıdır.
La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Light 50 ml

La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Güneşten Koruyucu Sprey, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Cildimizdeki Provitamin D'nin D vitaminine dönüşmesi cilt açısından oldukça faydalıdır. cildin yoğun olarak güneş ışınlarına maruz kalması nedeni ile cilt bu durumdan olumsuz şekilde etkilenebilir. Cildin zararlı ışınlara maruz kalması ile kalıcı sorunlar oluşur ve özellikle genç yaşlarda güneş kaynaklı kalıcı hasarlar oluşur. Ciltte oluşan yıpranmalar ve hasarların giderilmesi zordur. Güneşten koruma sağlamak için cildin bakımının iyi yapılması gerekir. İyi yapılmazsa ciltte kalıcı bozukluklar oluşabilir.

La Roche Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Light 50 ml Özellikleri

Güneşe maruz kalan ciltlerde ilk olarak renk tonunda koyulaşmalar olur. Lekeler oluşur ve cildin bu tip olumsuzluklardan ve problemlerden korunmak için yoğun ve derinlemesine temizliğe ihtiyacı vardır. Bu gereksinimi karşılamak için kullanılacak ürünler ciltteki yıpranmaları arttırır ve doğal görünümü bozar.

Ciltteki sorunların ilerlemesini durdurmak için hassas bir bakım yapmak ve cilde nem sağlamak gerekir. La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Güneşten Koruyucu ile bu bakım kolaylıkla sağlanabilir. Doğru bakımla ciltte erken yaşlanma, kırışıklıklar ve soyulmalar meydana gelir. Ciltte meydana gelebilecek bu problemleri önlemek amacıyla La Roche Posay Anthelios SPF 50+ Güneşten Koruyucu üretilmiştir.

Kullanımı:

Güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanır. gerktiğinde La Roche Posay Anthelios SPF 50+Dermo-Pediatrics Lait 300 ml Çocuklar İçin Güneşten Koruyucu Süt ile de destekleyici olarak cilt deformasyonuna sebebiyet verilmemesi için önerilir.
2 saatte bir ve her yüzme sonrası tekrar edilir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.