sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Krem Eldiven Gloves in a Bottle

Krem Eldiven çilde zararlı olan maddeleri dışarıda, yararlı olanları ise içeri de tutan, cildin üst tabakasını sararak koruma sağlayan üründür. Cilde nem sağlayarak koruyucu tabakanın bozulmasını engeller. Piyasada bulunan birçok nemlendirici ürün, işlevini doğru yerine getiremediğinden kişi cildine yanlış bakım uygulamış oluyor. Oysa kullanılan nemlendiricinin cildi kurutmadan nem sağlaması için ikinci katmana inmesi gerekmektedir. Bu sayede cilt kuruluğu yaşanmadan, cilde nemlilik kazandırılabilir. Kuru cilt problemini ortadan kaldırmak için cildin kendi nemine ihtiyacı vardır. Bunun için çözüm ise cildin yeterli nemi üretmesine yardımcı olacak ürünler kullanmaktır. Krem Eldiven ürünü cilde doğal nem sağlayarak, oldukça başarılı bir şekilde cildi koruma altına almaktadır. Cilde zarar gelecek ortamlar; spor salonları veya havuz gibi ortamlardır. Krem Eldiven, bu gibi ortamlarda cilde zarar verecek dış etkilere karşı cildi güvenle korumaktadır.

Krem Eldiven yeri geldiğinde mutfakta, bulaşıkta ev ve temizlik işleri yapılırken kullanılan deterjanlara maruz kalındığı durumlarda cildi korumaya almak için kullanılmaktadır. Laboratuvar ve medikal alanlarda lateks eldiven giyilmesi gerekmektedir. Bu ürün Lateks eldivenin yayacağı alerjik etkilere karşı da önlem almaya yardımcı olmaktadır. Bunların dışında kuaför ve güzellik merkezleri gibi alanlarda kullanılan kimyasal içerikli ürünlerin kullanımı sırasında da krem eldiven kullanımı faydalı olmaktadır. Gloves in a Bottle yani Şişedeki Eldiven Cilt Koruyucu Krem Eldivendir. Ürün cildi saran bir eldivendir. Dış etkenlere karşı korur. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde cildi dışarıdan sarar ve korumaya altına alır. Cilde maksimum nem sağlayan ürünlerden biridir.

Özellikleri: Cildin en çok korunması gereken yeri ellerdir. Her an zararlı etkenlere maruz kalan eller dış etkenlerden zarar görmeye çok müsaittir. Hava kirliliği, duman, egzoz gazı, çevre kirliliği gibi dış etkenler cildi aşırı şekilde olumsuz yönde etkiler. Bu durumda cildi doğru bakım ürünleriyle desteklemek gerekiyor. Krem eldiven cildi sararak tam bir koruma sağlamaktadır. Cildin üst tabakasını saran Gloves in a Bottle cilde bariyer etkisi yaratır ve dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.