x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Kondromin
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Kondromin

Kondromin 60 Tablet: Bileşiminde; glukozamin hidroklorid, manganez glukonat ve kandroitin sülfat bulunan besin takviyesidir. Başka bir şekilde önerilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce bir miktar su yardımıyla alınmalıdır. Tabletler tek seferde alınabileceği gibi ayrı ayrı da alınabilir.
Kondromin-S + MSM 60 Tablet: İçerisinde; kondroitin sülfat, manganez glukonat, glukozamin sülfat ve metilsülfonilmetan (MSM) bulunan besin takviyesidir. Farklı bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce alınmalıdır.
Kondromin-S Calcium 60 Tablet: Bileşenleri manganez, D3 vitamini, kondroitin, kalsiyum ve MSM ile zenginleştirilen besin takviyesidir. Doktor tarafından başka şekilde alınması önerilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce bir miktar suyla alınmalıdır.

Kondromin ürünleri ile etkili bir doğal kaynaktır. İlaç özelliği asla bulunmamaktadır. Tamamen doğaldır. Takviye ürün olarak kullanılmasında asla sakınca görülmemektedir. Ürünlerin her halukarda uzmanlarca önerildiği şekilde ilaca takviye olacak şekilde tüketilmesi önemli bir ayrıntıdır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.