x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Kondromin
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Kondromin

Son yıllarda fazlası ile tercih edilen gıda takviyesi markası Kondromin, ile eklemlerin ve hasarları bölgelerin güçlenmesi son derece kolay hale gelmiştir. İskelet sistemindeki son derece önemli fonksiyonlara sahip olan bağ dokusunun ana baddesi olan Glukozamin, tendon, bağ omurları arasındaki disklerde, eklem içi yastıkçıklarda ve kıkırdak dokusunda yer alır. Kondromin ürünleri sayesinde bağ dokusunun güçlenmesi mümkün hale gelir. Eklem hasarlarına bağlı sağlık sorunlarını giderme noktasında etkili sonuçların gelişmesine destek olur. Kondroitin de vücutta aynı şekilde tendon, cilt, kıkırdak dokusu, mukoza (bazı organların iç yüzeyini örten tabaka), bağ dokusu ve gözlerin yapı taşları arasında yer alan bir öğe olarak bilinir. Ürünler sayesinde; eklemde oluşan hasarların tedavi edilmesi mümkün hale gelir. Kireçlenme sorunlarını giderme, hasarları onarma amacı ile kullanılan ürünler, diz ve bağ dokusunu güçlendirir.Eklemleri korur ve etkili bakım sağlar.

Eklemde ortaya çıkan ağrı ve şişlik gibi son derece güç durumlara neden olan olayları uzaklaştırıcı etki sunar. Diz ve bağ dokuyu rahatlatır. Sağlıklı gelişim imkanı sunar. Eklem sorunlarını yatıştıran destek ürünleri sayesinde doğal tedavi yöntemi ile rahatlamak mümkün hale gelmiştir. Ürünlerin ağrı kesici etkileri vardır, iltihap giderici (antienflamatuvar) etkisi nedeniyle romatizmanın türlerinden korunma desteği de sağlar. Bunun yanında Kondromin, incinme, eklem kireçlemeleri gibi sorunlarda da etkili sonuçlar geliştirir. Osteoartrit denen eklem kireçlenmesinde de etkili sonuçların oluşmasına yardımcı olan Kondromin, Romatoid artritte beslenme desteği olarak da tercih edilebilmektedir, kemiklerin zayıflamasına izin vermez, cilt sorunlarında giderici, koruyucu bakıma destek olur. Kondromin, solunum yolu alerjilerinde, böbrek taşı oluşumunun engellenmesinde ve ağrıların giderilmesinde etkili bakım imkanına destek olur. Damar mekanizmasının sertleşmesine izin vermeden düzenleyici bakım imkanını yaratır. Etkili bir özelliği de; eklem eskimesi ile seyreden hyduronik asitin azalmasına engel olarak üretimini desteklemesidir.
Kondromin tamamen doğal ürünleri satışa sunmaktadır. Sağlıklı yapısı ile uzmanlarca da ilaç tedavisine destek olarak yan ürün anlamında servis edilmektedir. Kullanımları günlük olarak gerçekleşen ürünler 1-2 tablet şeklinde önerilebilir, genelde üç aylık kullanımı sonrasında üç ay gibi bir süre de ara verilmesi gerekir.

Kondromin 60 Tablet: Bileşiminde; glukozamin hidroklorid, manganez glukonat ve kandroitin sülfat bulunan besin takviyesidir. Başka bir şekilde önerilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce bir miktar su yardımıyla alınmalıdır. Tabletler tek seferde alınabileceği gibi ayrı ayrı da alınabilir.
Kondromin-S + MSM 60 Tablet: İçerisinde; kondroitin sülfat, manganez glukonat, glukozamin sülfat ve metilsülfonilmetan (MSM) bulunan besin takviyesidir. Farklı bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce alınmalıdır.
Kondromin-S Calcium 60 Tablet: Bileşenleri manganez, D3 vitamini, kondroitin, kalsiyum ve MSM ile zenginleştirilen besin takviyesidir. Doktor tarafından başka şekilde alınması önerilmediği takdirde günde 2 tablet yemeklerden önce bir miktar suyla alınmalıdır.
Kondromin ürünleri ile etkili bir doğal kaynaktır. Eklemleri rahatlatan ve koruyan yapısı ile ileç özelliği asla bulunmamaktadır. Tamamen doğaldır. Eklem kireçlenmelerinde rahatlıkla tercih edilebilir, yan ve takviye ürün olarak kullanılmasında asla sakınca görülmemektedir. Ürünlerin her halukarda uzmanlarca önerildiği şekilde ilaca takviye olacak şekilde tüketilmesi önemli bir ayrıntıdır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.