x
Sepet
%10 indirim
Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal - Meyve Esanslı Duş Jeli 200ml
Marka: Klorane
Barkod: 3282779047715

Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal - Meyve Esanslı Duş Jeli 200ml

24,90 TL
22,41 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 12-05-2016 - Perşembe Özet Bilgi: İçerisinde barındırdığı limon, greyfurt ve mandalina kabuğu özleri ile besleyici bakımı garantiler. Duyuları harekete geçiren ürün dinlendirici ve yatıştırıcı bakımı garantiler. Cildi arındıran ve derinden bakım sağlayan ürün sağlıklı vücut gelişimine destek olur.

Cildin ph değeri ile uyumlu olan ürün nemlendirici ve canlandırıcı bakımı maksimum düzeyde gerçekleştirmektedir. Ürün günlük olarak uygun ölçüde lif yardımı ile cilt yüzeyine uygulanır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Klorane
Ürün Serisi : Duş Jelleri
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 25.02.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Meyve özleri ve müge çiçeği ekstreleri kullanılarak tasarlanan formülüyle cildi günün kir ve kalıntılarından nazikçe arındırarak temizleyen duş jelidir. Güzel kokusuyla keyifli bir duş imkanı veren ürün aynı zamanda cilde nem takviyesinde bulunarak kurumaları önler, cildin yumuşamasına yardımcı olur.
Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal - Meyve Esanslı Duş Jeli 200ml

Gün boyu birçok etkene karşı koyan cilt yüzeyi yorgun düşmektedir. Cildin temizliğini ve bakımını gerçekleştirmesi için bir numaralı bakım imkanı sunan Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal - Meyve Esanslı Duş Jeli 200ml ile cilt yüzeyini tahriş etmeden cildi derinlemesine temizler. Meyve esanslı olan duş jeli, cildinizin taze ve güzel kokmasına yardımcı olur. Cildi nemlendirici bakım imkanı sunan duş jeli, cildinize enerji ve tazelik verir.

Klorane Gel Douche Surgras Eveil Matinal - Meyve Esanslı Duş Jeli 200ml Özellikleri

Cildi koruyan ve nemlendiren kavak tomurcuklarına sahip duş jeli, sabun içermemektedir. Cildin ph dengesini bozmadan etkili temizlik ve bakım imkanı sunar. Nötr ph’a sahip hassas cilt yüzeylerinde etkili sonuç sağlar. Cilt temizliğini ideal bir şekilde gerçekleştiren duş jeli, cildinizi nemlendirirken tazelemektedir. Zengin içeriği cildin nazikçe temizlenmesine destek olur. Kuru ve hassas cilt yapısına sahip ciltleri kurutmadan ve tahriş etmeden cildi kir ve hasarlardan arındırmak için kullanılır. Özel formülasyonu canlandırıcı ve ferahlatıcı bakım sağlar. Hoş turunçgil ve beyaz çiçekkokulu içeriği cildinize enerji ve dinçlik verirken cildinizi yatıştırmak için idealdir.

Vücuda Etkisi: Cilt yüzeyindeki kötü koku oluşumunu giderir. Cildi bakıma alarak nemlendirici ve tazeleyici cilt gelişimine destek olur. Cilt yüzeyindeki kir ve çeşitli hasarları gidererek canlı ve taze bir cilde kavuşturur.

Uygulanan Bölge: Vücudun tamamına uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Lif yardımıyla ıslak vücuda direkt olarak uygulanmaktadır. Masaj yaparak dairesel hareketlerde cildi nüfuz eder.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Banyo yaparken kullanılması gereken ürün, gereksinim duyduğunuz zamanlarda idealdir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.