sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2

Klorane

Saç ve vücut için etkili ürünler tasarlamaktadır. Klorane saç bakım ürünleri de Avene, Ducray, Elancyl, Couvrance ürünleri gibi Pierre Fabre grubuna bağlı bir markadır. Ürünlerini bitkisel olarak geliştiren marka ürünlerinde kullandığı bitkileri özel olarak yetiştirmektedir. Tohumundan hasatına ve işlenmesinden ürün içerisine kullanılmasına kadar her aşamasında aktif olarak kullanılan bitkileri özel olarak üretilmektedir. Bu şekilde de bitkilerden en üst seviyede yararlanmak mümkün olur. Bitkilerden yararlanılarak geliştrilmiş olan ürün üst düzeyde fayda sağlamayı hedefler. Saç bakımı ve temizliği için ürün geliştiren marka vücut için de şampuanlar tasarlanmaktadır. Bebekler için de bitkisel içerikli ve doğal ürünler tasarladığı bilinen marka kullanıcıları tarafından da fazlası ile beğenilmektedir. Bununla birlikte Klorane saç bakım ürünleri içerisinde oldukça spesifik bitkisel kaynaklı saç bakım ürünleri, şampuanlar, saç bakım serumları, kepek önleyici ürünler, saç dökülmesini önleyici ürünler, yağlı saçlar için ve diğer saç sorunlarını gideren bakım ürünlerini bünyesinde barındırır.

İnsan cildi hayatın tartışılmaz olarak en önemli değere sahip olan bölgesidir. Herkes tarafından bu şekilde kabul gören cilt hassas yapıda olduğu için dış etkilere karşı savunmasızdır. Korunmasız cildi korumak için geliştirilmiş olan marka cildin düzgün şekilde gelişmesi için geliştirmiş olduğu ürünleri ile sağlıklı gelişimi destekler. Ciltlerin narinliği göz önüne alındığında bebek cildi bakımında doğal ürünlerin kullanımının fazlası ile önemli olduğu gerçeği yadsınamaz. Bu noktada Klorane bebek ürünlerinden olaran pişik bakım kremi, yatıştırıcı krem, saç şampuanı, vücut şampuanı, banyo jeli, masaj yağı, temizleme mendili, bakım spreyi, güneş koruyucu ürünler ve temizleme losyonu gibi tüm ürünler doğal içerikleri ile bebek cildinde etkili bakım sağlamaktadır.

Dermatoloji alanında efsane markalardan birisi olarak karşımıza çıkan ürün Klorane saç dökülmesine karşı da etkili bakım gerçekleştirir. Şampuan ve serumu sayesinde saçların hacim ve dolgunluk kazanması mümkündür. Kinin içeren bakım serumu; bitkiler ve B vitamini ile saç yapısını güçlendirir ve uzamayı hızlandırıcı etki sunar. Dökülme karşıtı sprey düzenli olarak kullanıldığı takdirde saç diplerinizde küçük küçük tüyler görülür ve yeni saçların çıktığı görülür. Klorane markasının örnek ürünlerinden olan dökülme karşıtı sprey çokça tercih edilmektedir. Ürün saç dökülmesini tamamen önlemekle kalmıyor aynı zamanda da dökülen saçların yeniden çıkmasına yardımcı oluyor. Saçlar %100 çıkıyor denilmese de %80'e yakını çıkmaktadır. Ürün dökülmeyi mucizevi bir şekilde durduracak bir formül içeriyor. Bu durum da gösteriyor ki; Klorane saç bakım ürünleri efsanevi içeriğe ve özelliğe sahiptir. Marka ürünleri kaliteli, düzenli olarak kullanılabilir ve yan etkileri olmayan, kimyasal içermeyen ürünlerdir. Saç derisine uygulandığında baş dönmesi ve ağrısına neden olmadan ve hormonal yan etki göstermeden bakım gerçekleştirir.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.