x
sadsad x
asdasd
Sepet
Kitoko Dandruff Control Cleanser Sülfatsız Şampuan 250 ml
Marka: Kitoko
Barkod: 5060022195509

Kitoko Dandruff Control Cleanser Sülfatsız Şampuan 250 ml

65,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Kitoko
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 20.12.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Saçlardaki ve saç derisindeki kepeği derinlemesine temizleyip saçların kepekten arındırılmasına yardımcı olur. Saçları güçlendirerek sağlıklı hacmine kavuşmasına olanak sağlar.
Kitoko Dandruff Control Cleanser Sülfatsız Şampuan

Saçlardaki ve saç derisindeki kepeği derinlemesine temizleyerek saçlardan kepeğin arındırılması için tasarlanmış bir üründür. Ultra nazik sülfatsız formülü sayesinde saçlara zarar vermeden saç derisinin sağlığına kavuşmasına ve kepekten kurtulmasına olanak sağlar. Saç derisinin iyileşmesini ve yatışmasını sağlayarak kepek kontrolünün sağlanmasına destek olur. Kitoko Dandruff Control Cleanser Sülfatsız Şampuan saçların hacminin kazanılmasına ve beslenip kuvvetlenmesine yardımcı olur. Saç derisinde oluşan bakteri ve kalıntıları arındırarak, saç derisinin nefes almasını sağlar. Düzenli kullanım sonrasında, kepeği ve saç derisindeki tahrişi azaltır.

Tüm saç tipleri ve aynı zamanda boyalı saçlar için de kullanıma uygundur. Saç derisinde oluşan bakteri ve kalıntıları arındırarak, saç derisinin nefes almasını sağlar. Tahriş olan ve kepek üreten saç derisini korumaya alarak dengeler ve yatışmasına destek olur.

Kitoko Dandruff Control Cleanser Sülfatsız Şampuan Özellikleri

Saçlardaki kepekli yapıyı kontrol altına almak ve kepeği ortadan kaldırmak için tasarlanmış sülfatsız bir şampuandır. İçeriğindeki Climbazole, Ateş Lalesi, Karite Özü, Desilen Glikol, A ve E Vitaminleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçlara gerekli bakımı yaparak kepekten kurtulmasına ve sağlıklı görünümüne kavlaşmasına yardımcı olur.

Kitoko Dandruff Control Cleanser Sülfatsız Şampuan saç derisini öncelikli olarak kontrol altına alır ve saçların kepekten kökten kurtarılmasına destek olur. pH 4.0-5.0 aralığında olup saç derisine uygundur. Saç derisinde aktif bir bakım sağlanmasına ve etkili olmasına yardımcı olur. Tahriş olan ve kepek üreten saç derisini korumaya alarak dengeler ve yatışmasına destek olur. Saçlarda oluşan kepeklerin azalmasına yardımcı olarak saçınızın var olan güzelliğinin devam etmesini sağlamaktadır. Saç derisini gün boyu nemli tutar. Herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaz.

Uygulanan Bölge: Saçlara ve saç derisine kullanım için uygundur.

Cilde Etkisi: Saç derisinin kepekli yapıdan arındırılmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Masaj yaparak tüm saça yayılır. 1-2dk beklettikten sonra durulanır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.