sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%20

%20
180,00 TL
144,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
303,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
355,00 TL
Kargo
Bedava

%50

Kargo
Bedava
%50
499,00 TL
249,50 TL
Kargo
Bedava

%25

Kargo
Bedava
%25
229,00 TL
171,75 TL
Kargo
Bedava

%55

Kargo
Bedava
%55
789,00 TL
355,05 TL
Kargo
Bedava

%20

Kargo
Bedava
%20
590,00 TL
472,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Kırışıklık Karşıtı Tonik ve Losyon

İlerleyen yaş ile cilt yüzeyinde yaşlanma belirtileri oluşmaya başlar. İnce çizgi ve kırışıklık sorunları ise yaşlanma belirtilerinin en başta gelen etkilerindendir. Cilt yüzeyinde meydana gelen bu durum çoğu kişiyi rahatsız eder. Kırışıklık karşıtı bakım kremleri bir diğer deyişle anti-aging bakım ürünleri bu konularda cildinize destek olmak için geliştirilmektedir.

Kırışıklık karşıtı bakım kremleri; 30 yaş üstü yani olgun cilt tiplerinin kullanımına uygundur. İlerleyen yaş ile birlikte hücrelerin ve hormonların kalitesinde azalmalar meydana gelir. Doğal bir süreç olan bu durumu destekleyecek ürünler kullanmak ise bu kişiler için oldukça önemlidir. Kırışıklık karşıtı bakım ürünleri; cildinizi özellikle kolajen açısından desteklemeye yardım ederek ince çizgi ve kırışıklık gibi durumların azalmasına yardım eder. Cildinizin dolgun bir görünüm kazanmasına destek olarak daha genç bir görünüm elde etmeniz için çabalar.

Kırışıklık karşıtı bakım ürünleri genellikle seriler halinde çıkartılırlar. Bir seride cilt temizleyiciden toniğine gündüz bakımından gece nemlendiricisine ya da serumuna ulaşabilirsiniz. Her bir ürünün birbirinin tamamlayıcısı olarak birbirine destek verecek şekilde formüle edilir. Bu sayede cildinizin ihtiyacı olan bakımı etkili bir şekilde kazanması sağlanır.

Kırışıklık karşıtı bakım ürünlerini seçerken dikkat etmeniz gereken cildinizin hangi tip olduğu ve cilt yüzeyinde gözlemlediğiniz sorunlardır. Bu iki özelliği göz önünde bulundurarak kullanacağınız ürünü belirlerseniz cildinizdeki değişimleri kısa sürede gözlemleyebilirsiniz.

Cilt bakım rutininde sıklıkla atlanan ürün tonik ve losyonalardır. Temizleyici ve nemlendirici uygulamalarına çoğu kişi dikkat etse de tonik ve losyon konusunda o kadar dikkatli olmaz. Ancak tonik ve losyonlar da temizleyici ve nemlendiriciler kadar önemli görevler üstlenmektedir.

Kırışıklık karşıtı tonik ve losyonlar; cildinizi arındırmanıza yardımcı olan suyun cilt yüzeyindeki olumsuz etkilerini azaltmaya destek verir. Temizleyicilerin etkilerini güçlendirir. Temizlenen gözeneklerin sıkılaşarak küçülmesine yardım eder. Bu sayede cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanması için destek olur. Cildinizde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık durumlarının giderilmesine yardım eder. Cildin daha dolgun bir görünüm kazanması için çabalar. Cildinizin tazelenmesini sağlar. Cildinizi bir sonraki aşama olan nemlendirici uygulamasına hazırlar. Tüm bu özellikleri ile tonik ve losyonlar temizleyici ürünlerinizden sonra nemlendirici ürünlerinizden önce kullanmanız gereken ürünlerdir. Her iki ürününde etkisini güçlendirmeye yardım ederek cilt bakımınızın etkili bir şekilde gerçeklemesine yardım ederler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.