sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
405,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
350,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
320,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
350,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
310,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
235,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
285,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
310,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
310,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
350,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
360,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
325,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
175,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
325,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.

Kerastase

Uzmanlığıyla kendini kanıtlayan Kerastase, güzel ve zarif bayanlara aradığın benim dedirtecek cinse çözümler sunmayı başaran eşsiz bir firmadır. Her insanın en çok kıymet verdiği saçlarına büyük önem veren Kerastesa Paris, saç bakımını kolaylaştırmakta ve öz kalitesini her daim artırmaktadır. Tercih sırasının başında yer alan firma her tip saça uygun ürünler geliştirmekte ve durmaksızın kalitesini artırmakta. Güzelliğin üç aşamalı olduğunu savunan marka, güzelleşmenin üç adımda gerçekleşebileceğini belirtmektedir. Bu aşamaya nazaran; evvela saçın güzelleşmesini sağlayan saç banyosu, ardından bakım ve daha sonra da şekillendirici bakım gelmektedir.  Yer, mekân ve zaman gözetmeksizin daima saç bakımı evrelerinin Kerastese ürünleriyle yapılması mümkündür. Kişinin saçında şikâyet edebileceği ne varsa, hepsine uygun ve özel çözümler sunan Kerastase ürünleri, saç dökülmesi, kepek, kuruma, yıpranma yahut saç derisi sorunlarına karsı etkilidir. Üç önemli adımın birincisi olan saç banyosu; aşamanın en önemli ilk kademesini oluşturuyor. Her tür saç için geliştirilmiş saç banyosu, içeriğindeki özel yapım formüllerle ve özlü parfümleriyle saçların etkileyici ve canlı bir hal almasını sağlar. Zarafetin ve güzelliğin gün yüzüne çıkmasına vesile olur. Bakım aşamasının ikinci kademesinde saçların uzun süreli ihtişamlı kalması sağlanmaktadır. Bileşimindeki yoğun etkili yüksek performanslı formüller, saçların anında dönüşüme uğramasını mümkün kılar.  Aşamanın üçüncü adımı ise, durulamaya gerek kalmadan final niteliği taşımaktadır. Her türlü işleme tam takır vaziyette hazır kılmayı başarır ve etkili koruma, inanılmaz bir parlaklık sağlar.

Çeşitliliği ön planda tutan marka, her türlü saç sorunları için çok çeşitli ürün yelpazesiyle kişiselleştirilmiş bakım önerileri sunmaktadır. Aynı anda birkaç sorunun çözülmesine olanak sağlayan şampuan, saç kremi ve maske, serum, losyon ve tonik gibi ürünler markanın uzmanlıkla ürettiği başlıca saç ürünleridir. Markanın eşsiz üretimleri olan serumlar, saçın günlük bakımı dışında daha sağlıklı görünmesini ve canlılık kazanmasını sağlarken, dolgunlaştırıcı spreyler ve koruyucu etki gösteren losyonlar, saçın iyileştirilmesine katkı sağladığı gibi, güzel ve eşsiz bir görünümün daimi kalmasını sağlar. Farklı saç tiplerine yönelik hazırlanan seri ürünler de, saçın ihtiyaç duyduğu bakımın sağlıklı ve doğru şekilde yapılmasına olanak sağlar.

Kuruluşunun 50. yılında tanıtımını yaptığı şekillendirici serisiyle de tüm şekillendirme alışkanlıklarını ve bağımlılığını değiştirmeyi başaran marka, kuralları adeta yeniden yazıyor. Çabuk sönüp başa bela olan ve şekillendirilemediği gibi, ayrıca kabaran saçlar, Kaberan sayesinde dert olmaktan çıkıyor. Kişiye saçın nasıl şekillendirileceğini değil, hangi şekle sokulabileceğini öğretmektedir. Gerekli şekillendiricilerle saçlar artık daha kolay ve sağlıklı şekiller alırken, gün boyunca da aynı şeklin korunması sağlanıyor.

Saç bakımı yaparken saç dökülmeleri, saç derisi bakımı ve kırılan saçların telafisi için Kerastase Densifique, Specifique serum bileşimli serilerin saça uygulanması önerilir. Nutritive serisi ise kuru ve aşırı kuru saçlara yönelik besleyici bakım sağlar. Güçsüzleşip zayıflayan ve yıpranan saçlar için de Resistance serisi, saçların güçlendirilmesine olanak sunar.  Saça hacim ve ışıltı katmak içinse Volumifique ve Elixir serilerinin denemlesin de fayda olacaktır. Kesinlikle memnuniyet sağlayan olan Kerastase ürünleri, kullanımı süresinde saç bakımını keyifli ve zevki hale dönüştürür. Saç sanatını en ince detaylarıyla ele alan ürünlerin başında nitekim akla Kérastase'tan Couture Styling geliyor. Adeta besleyici, koruyucu etkisiyle saç dokusunu geliştirip muazzam bir saç örneği ortaya koyan eşsiz bir sanatkârdır. Hacım ve parlaklık açısından kişisel saç modeline uygun “Kérastase'tan “Couture Styling” ile saçlar bağımsızlığa kavuşup özgürce hareket etmeye başlar. Saçın sertleşmesine mani olmakta ve sınırların zorlandığı eşsiz nitelikte saç şekilleri yaratır. Aracı bir şekillendirici olmaksızın mükemmel saç sitillerinin oluşmasını sağlayan muhteşem bir buluştur.

Devrim niteliğinde muhteşem buluş olarak adlandırılabilecek ürünlerin baş mimarı olması ve eşsiz teknolojisiyle saçlara kazandırdıkları, Kerastase ürünlerinin özellikli olarak tercih edilme sebebidir. Yeniden oluşturulan dokular özel teknoloji sayesinde hafiflik kazanmaktadır. Luigi Murenu’nun yaratıcı enerjisiyle bir araya gelen ürünler, saç şekillendirmede yeni bir buluş niteliğindedir. Kerastese saçların yeni bir kimlik kazanmasına ve içsel olarak kişiyle bütünleşmesine yardımcı olur. Ürünlerinin içeriğindeki sabitleyici polimerler aracılığıyla saçı ince tabaka halinde sarıp gün boyu saç sitilinin kalıcı olmasını sağlar. Bitkisel kozmetik barındıran mikro filmler, saçın farklı şekiller almasını sağlar. Muazzam teknolojisiyle anlatılamaz bir his oluşturur ve daimi tutuş, kesin hareket özgürlüğü sağlar.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.