x
Sepet
Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti
Marka: Keramine
Barkod: 8019971037108

Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti

149,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Kermine H
Ürün Serisi : Saç Serumları
Boyut : 12x6 ml + 300 ml
Güncelleme Tarihi : 26.05.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Saç dökülmesine karşı onarıcı bakım sunan serum ve şampuan setidir. Saçlarınonarılıp güçlendirilmesini, canlandırılıp beslenmesini sağlar. Dökülmeyi durdurur ve kopmalara mani olur. Saç köklerine enerji verip tellerini canlandırır. Fazla yağlanmayı, kepeklenmeyi ve kurumayı engeller. Haftada 3 - 4 defa ıslak saça şampuan uygulaması olarak masaj yapar vaziyette uygulanır ardından durulama yapılır ve akabinde serum uygulamasıyla bakıma devam ettirlir. Ayrıca günlük olarak tüm saç tiplerine uygulanabilir düzeydedir.
Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti

Evvela saç dökülmesinin nasıl başladığı ve etkenlerinin ne olduğuna değinmek gerekir. Erkek ve bayanlarda görülen olağan bir durumdur ama elbette çözümünün de bulunması gerekir. Genellikle genetik nedenlerden dolayı dökülmeler olur. Bunun yanı sıra bilinçsiz kozmetik kullanmak, yanlış saç bakımı uygulamak, hamilelik, menopoz, stres, ateşli hastalıklar, kansızlık, mevsime bağlı dökülmeler ve dengesiz beslenme gibi daha bir sürü neden vardır. Ağır ve sıkı tekrarlanan diyet rejimleri, alkol bağımlılığı ve sigara tiryakiliği gibi sorunlar ise saçların dökülmesine ilave güç katan etkenlerdir. Bu nedenlerle saçlarda görülen tahribat, saç tellerinde incelme, uçlarının çatallaşması ve kırılıp kopmaları saç dökülmelerinin ilk ve daimi belirtileridir. Akabinde ise kelliğin kaçınılmaz davetçisidirler. 

Tıp ve Bilim Adamı Prof. Dr. Mustafa Erdoğan Sürat gibi birçok uzmanın testleriyle özel olarak tavsiye ettiği saç dökülmesi giderici üründür. Keramine H, İtalya laboratuarlarında erkek ve kadınlarda görülen saç dökülmesine ve kepeğe neden olan enzimleri yok eden Afrika Kigelcia’sı adlı bitkinin özünden elde edilmiş eşsiz üründür ve başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada milyonlarca insan tarafından özellikle kullanılmakta olan ürünlerin başında gelmektedir. Keramine H, kellikle savaşan ve saç dökülmesi işgaline karşı ciddi önlemler alan muazzam etkide üründür. Keramine H ürünü Serum ve Şampuan olarak sunulmaktadır. Keramine H ürünü patentli ürünlerdendir.

Keramine H Saç Dökülmesini Önleyici Serum ve Şampuan Seti Özellikleri

Saçlara Etkisi: Keramine H dökülme önleyici serum, İtalyan bilim adamlarınca bulunmuş olan ve dört bitkinin sinerjik etkisiyle sunulan Kapilarine içermektedir. Dört önemli bitki; African Kigelia, Clary, Cinnamon, Ginkgo Biloba’dır. Kapilarine maddesel formülü sayesinde saçlar doğal büyümeyi ve gelişme ormanını yakalar. Bu madde, yağ salgılarını dengeleyip saç derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımını uyarıp geliştirir. Bu sayede de fizyolojik canlanma, büyüme ve güçlenme sağlanmış olur. Ayrıca saçlara yumuşaklık ve ışıltı kazandırır. Keramine H, ayrıca saçların mineral kaybını önleyip arındırıcı etkiye sahip Nette ve Red Pepper bitki özleri içerir. Bu özlerle aynı zamanda saçların güçlendirilmesi ve kafa derisi kan dolaşımının uyarılması da sağlanmış olur.

Uygulandığı Bölge: Saç uçlarına, boy ve köklerinden tüm saç yüzeyine titizlikle uygulanır.

Kullanım Şekli: Islak saça ve saç derisine hafif masaj hareketleriyle Keramine H Şampuan uygulanır ve su ilavesiyle köpürtülür. Birkaç dakika kadar bekletildikten sonra bol suyla durulanır. Sonra özel başlığı kullanılarak Keramine H Serum kırılıp özel aparatı takılarak şampuanla yıkanan ve havluyla kurulanan temiz haldeki saçlara parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanır. Saç derisine dikkatlice uygulanır. Tüm saça eşit oranda dağıtılması sağlanır. Durulama yapılmadan saçlar taranıp doğal olarak kurumaya bırakılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Bir kutuda 12 adet*6 ml serum bulunmaktadır. Şampuan, saç yoğunluğu dikkate alınarak olabildiğince azam miktarda kullanılmalıdır. Serum ise, saç uzunluğuna ve yoğunluğuna göre uygun miktarda kullanılır.

İlk bir ay haftada 3 serum uygulaması yapılır. Sonraki 6 hafta boyunca ise haftada 2 serum uygulaması yapılmalıdır. Devam kürü en az bir ay boyunca kullanılacaktır. İkinci set 45 gün boyunca uygulanacaktır. Üçüncü set 3 aylık kullanım için yeterince doz içerir.

Ambalaj 300 ml şampuan içerir.

Not: “Keramine H Şampuanı ve Serumu birlikte kullanılmaya uygun ürünlerdendir. Ürün klinik testlerden başarılı sonuçlar almış ve harici kullanım için uygun üründür.”

Uyarı: “Çocuklardan, ateş ve sıcağa maruz kalabileceği yerlerden uzak tutulmalıdır. Kullanım sonrası çevreye saçılmamalıdır. Gözlerle temasından kaçınılmalıdır.”KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.