x
Sepet
Keramine H Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml
Marka: Keramine
Barkod: 8019971037214

Keramine H Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 ml

46,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Kermine H
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 300 ml
Güncelleme Tarihi : 26.05.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Saç dökülmesine karşı saç bakım şampuanıdır. Saçları kökten uca temizler, fazla yağ ve atıkları derinlemesine saçtan arındırır ve saç kökleri dahil tamamını besler, nemlendirir ve güçlendirir. Her açıdan saçlara onarıcı baım uygulayarak dökülmesine neden olan unsurları bertaraf eder, kırılma, kopma, yıpranma sorununu giderir. Islak haldeki saçlara haftada 2 - 3 defa az miktarlarda masaj yapılarak uygulanır. 2 dakika kadar saçlarda bekletildikten sonra ılık suyla durulama yapılır. Tüm saçlara uygundur.
Keramine H Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Erkek ve kadınlara yönelik saç dökülmesi önleyici ve giderici şampuandır. PP Vitamini içeren, saçları ve saç derisini derinlemesine kibarca temizleyen, canlandırıp güçlendiren saç dökülmesi önleyici saç şampuanıdır. Kadın ve erkekler için genel kullanıma uygun temizleyici üründür. Keramine H Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saç köklerine güç kazandırıp, saç derisine etki ederek saçların dökülmesini önler ve sonrası saç önleyici serum uygulaması için saçlarda uygun zemin hazırlar. Günlük kullanıma uygun özellikte ürünlerdendir. Keramine H Saç Dökülmesine Karşı Şampuan klinik testlerden geçmiş saç dökülmesine karşı kullanılan kozmetik üründür. 

Keramine H Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Özellikleri

Saçlara Etkisi: Saç derisinde, boy ve uçlarında derinlemesine temizlik sağlar. Köklerde birikmiş yağları ve kalıntıları giderir. Saç dökülmelerini öner. Dökülmekte olan saçlara güç kazandırarak dökülmeyi durdurur. Saçlara canlılık ve ışıltı kazandırır. Sağlık ve tedavi maksatlı kullanılabilecek özelliğe sahip şampuanlardandır.

Uygulandığı Bölge: 
Saçın tamamına, saç yüzeyinden kök ve uçlarına, saç diplerine tüm saça uygulanır.

Kullanım Şekli: 
Islatılan saç ve saç derisine hafif masaj hareketleriyle uygulanır. Bir süre masaj yapılarak tüm saça yedirilmeye çalışılır. Sonra su ilave edilerek ürün köpürtülüp yeniden masaj yapmaya devam edilir. Oldukça yavaş ve hafif dokunuşlarla saça masaj yapılmalı, saç derisinin uyarılması sağlanmalıdır. Bir veya iki dakika saçta bekletildikten sonra bol suyla tüm saç iyice durulanır. Gerekli görülmesi durumunda işlem bir defa daha tekrar ettirilebilir. Köpüğün göze temas etmesi durumunda hemen bol suyla yıkanması gerekmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: 
Kullanım esnasında olabildiğince azami miktar kullanılmalı ve uygulama sonrası ürünün kapağı kapatılarak oda sıcaklığında muhafaza ettirilmelidir. Ürün 300 ml olarak ambalaj içerisinde sunulmaktadır. Günlük veya istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Not: Harici kullanım için olduğu için saçlar dışında farklı bölge temizliğinde kullanılamaz. Keramine H Serumla birlikte kullanılması şiddetle tavsiye edilir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.