sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%25

Kargo
Bedava
%25
249,50 TL
187,13 TL
Kargo
Bedava

%30

Kargo
Bedava
%30
329,00 TL
230,30 TL
Kargo
Bedava

%20

%20
119,90 TL
95,92 TL

%20

%20
119,90 TL
95,92 TL
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava

%40

%40
159,00 TL
95,40 TL

%5

Kargo
Bedava
%5
519,98 TL
493,98 TL
Kargo
Bedava

%5

Kargo
Bedava
%5
1.244,42 TL
1.182,20 TL
Kargo
Bedava
220,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Karma Ciltler İçin Güneş Kremi

Cilt tipleri genel olarak beş kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar; normal, yağlı, kuru, hassas ve karma cilt tipleridir. Karma cilt tipleri; alın, çene ve burun bölgesinin yağlı diğer bölgelerin ise kuru olduğu ciltlerdir. Zaman zaman bu yağlanma ya da kuruma durumlarında artış gözlenebilir. Cildin hem nem hem de sebum açısından dengelenmesine yardımcı olmak için karma cilt tipleri için geliştirilen ürünler tercih etmek gerekmektedir.

Karma cilt tiplerine sahip olan bazı kişiler; yağlı bölgeler için ayrı kuru bölgeler için ayrı ürünler tercih edebilir. Bölgesel müdahale etkili bir bakım sunsa da hem pratik hem de daha uygun bütçeler için zorlayıcı olabilir. Karma cilt tipleri için geliştirilen güneş kremleri hem cilt sağlığınız korumanıza hem de pratik bir bakım gerçekleştirmenize yardım eder.

karma ciltler için güneş kremi

Güneş; özellikle D vitamini açısından oldukça zengindir. D vitamini; metabolizmayı hızlandırır, kemik sağlığını korumaya yardımcı olur. Cilt sağlığını destekler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Güneş bu bakımdan oldukça faydalı olsa da güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınları cilt sağlığımız için pek de yararlı değildir. Güneşten gelen UVA ve UVB ışınları cilt yüzeyinde; yanık, leke, erken yaşlanma belirtileri gibi durumlara neden olabilir. Bunun yanı sıra cilt kanserinin de en önemli nedenlerinden biri bu zararlı ışınlardır. Güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak için her mevsim güneş koruma ürünlerini kullanmak gerekmektedir.

Karma cilt tipleri için geliştirilen güneş kremleri; cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardımcı olmanın yanı sıra cildinizin nem dengesini sağlamaya da destek verir. Yağlı bölgelerin sebum dengesini kurmasına yardım eder. Bu sayede bu bölgede oluşan parlama sorununun önüne geçmenize destek olur. Karma cilt tipleri için geliştirilen güneş kremleri genellikle likit formdadır. Bu sayede cildinizde ağırlık hissine neden olmaz. Cildinizin dengeli bir görünüm kazanmasına destek verirler.

Günlük bakımınız için bir güneş kremi arıyorsanız, SPF özelliği bulunan nemlendiricileri de tercih edebilirsiniz. Karma cilt tipinize uygun SPF özellikli bir nemlendirici cildinizi hem korumanıza hem nemlendirmenize yardımcı olur. Böylelikle daha pratik bir cilt bakımı rutinine de sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.