x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Karın Korseleri

Karın korseleri genellikle içerilerinde barındırdıkları latex özelliği ile esnek ve sağlamdır. Korse bileşimindeki latex ısı bölgesi oluşturur ve vücut yağlarının terleme yolu ile atılmasını sağlar. Ayrıca doğumdan sonra da göbek bölgesindeki sarkmalara karşı etkin bir korsedir. Normal doğum yapıldığında doğumun hemen sonrasında karın korsesi kullanılabilir. Sezaryen doğumlarında ise 2 hafta sonrasında korseye başlamak daha doğru olmaktadır. Karın bölgesinin daha ince görünmesi için korse kullanılabilir.

Kalıcı zayıflık için de karın bölgesinde korse kullananların olduğu bilinmektedir. Ancak zayıflama noktasında dengeli beslenme ve egzersiz ile desteklenmelidir. Karın korseleri yapıları gereği uzun ömürlü olmaktadırlar. Seçeceğiniz marka ve kalitesi oldukça önemlidir çünkü doğru tercih yapılmadığında korseler esnekliğini kaybedebilir.

Bunun yanında beden ölçüsüne de dikkat edilmelidir. Size uygun olmayan ürünlerden uzak durmanız yararlı olacaktır. Doğru korse seçimi daha faydalı olacaktır. Korse seçimi yaparken beden tablosuna bakmak oldukça önemlidir. Kendi ölçülerinize uygun olan korseyi almanız açısından doğru tercihi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karın korseleri genellikle kilosundan şikayetçi, zayıflamak isteyen bayanlar için alternatif olarak kullanılmaktadır. Vücudun farklı bölgeleri için kullanılan korselerden biri olan karın korsesi zayıflamanıza destek sağlar, hamilelik sonrasında karın bölgesini toparlar, göbek fıtığı tedavisine destek verir ve vücudu derli toplu gösterir.

Dikkat edilmesi gereken en önemli detay korsenin vücut ölçülerinize uygun olmasıdır. Beden ölçüsüne uyumlu olacak olan korse karın bölgenize uyumlu olmalıdır. Göbek ve çevresini toparlamak, burada bulunan yağları eritmek istiyorsanız korse takabilirsiniz. Zayıflamanızda da etkili olacak olan korse yardımcı bir etken olarak size destek olacaktır.

Sizde sitemizden ölçülerinize uygun olan korseyi seçerek bizimle iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.