x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Just For Men
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Just For Men

Erkek bakımında dev bir marka olan ürün saç, sakal ve bıyık gibi fazlaca görülen bölgelerin boyanarak eşsiz görünmesine imkan tanır. Erkeklerde özellikle saç boyama oranı gün geçtikçe artmaktadır. Buna yönelik geliştirilen ürünler ve teknikler oldukça fazla ve alternatifleri saymakla bitmez. Erkeklerde saç boyama işlemine dair detayşarı bilmek saç boyama işlemini başarı ile sonuçlandırır. Saçların boyanmasının asıl nedeni beyazlaması ile ilgilidir. Bilindiği gibi saçlar genellikle 30 yaş ve sonrasında beyazlar. Doğal süreç bu şekilde ilerlediği için saç beyazlaması kaçınılmaz olur. Daha erken veya geç beyazlamalarda ise genetik etkiler kaynak olarak gösterilir. Erkekler saçlarını boyatırlen özellikle kend doğal renklerine yakın renkleri tercih etmelidirler. Saçlar boyama işlemi öncesinde iyi incelenmelidir, renk doğru seçilmelidir. İki husus son derece etkili ve önemli sonuçlar doğurur. Just For Men markası saçların doğal rengine yakın bakım ürünleri ile saç bakımını istenilen şekilde gerçekleştirir. Trend olarak bakılmayan bu olay çoğu zaman kırlaşan saçlardan kurtulmak isteyen kişilerce tercih edilir. Bu nedenle de erkekler için doğallığı yakalamak son derece önemlidir. Erkeklere bakıldığında saçın dışında sakal ve bıyıklarda kırlaşır. Bu nedenle bu bölgelerde de sağlıklı renk değişikliği gerçekleştirmek mümkün hale gelir. Uygun ve sağlıklı, kimyasal içermeyen ürünlerin tercih edilmesi sonucunda saçları tamamı canlı ve yıpranmadan bakım kazanmış olur. Saç telleri yıpranmaz, kırılmalar olmaz. Hasarsız, sağlıklı saç gelişimi sağlanır.

Erkeklerde saç boyası işlemine başlamadan önce saç boyasının rengi seçilmelidir. Ana tona uygun saç rengi seçilir ve bu renk kaş, bıyık bölgelerine de uygun olmalıdır. Saçlardan sonra beyazlayacak olan bölgeler koyu veya açık olursa sonrasında nahoş bir görüntü ortaya çıkabilir. Saçların ana rengini bilmek ona uygun tonlarda boya tercih etmeyi gerektirir. Doğal görünüm sağlanır, harika ve bakımlı saçlar gelişir.  Just For Men tam olarak bunun için hizmet verir. Erkeklerde; saç, bıyık ve sakal bakımını etkili şekilde gerçekleştirir.
Ürünlerine bakacak olursak;

Just For Man Saç Boyası: Beyazlaşan saçlarda doğal renk tonunu ayarlamaya yardımcı olur. Saçları korur, canlıi sağlıklı bakıma destek sunar. Saçların güçlü ve dolgun olmasını sağlar. Saçlarda kırılmalar ve yıpranmalar meydana gelmez.

Just For Man Sakal ve Bıyık Boyası: Sakal ve bıyıkların bakımını sağlayan ürün doğal bir görüntü ortaya çıkarır. Ciltte sertleşme ve kötü görünüme izin vermez. Ürün karışımı sakal ve bıyığa uygulanır ve sonrasında da bölgelere uygulanır.

Just For Men Touch of Gray Beyazlık Giderici: Erkeklerin kırlaşmış saçlarının doğal görünüme kavuşmasına destek olur. Beyazlıkları ve grilikleri ortadan kaldırır. Bileşimde kimyasal madde bulunmaz ve sağlıklı saç gelişimine yardımcı olur. Aplikatöre boşaltılan ürün saça uygulanmasının ardından 5 dakika bekletilir saçların yıkanması sağlanır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.