x
Sepet
%20 indirim
Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül 30 ml
Barkod: 181661000049

Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül 30 ml

199,00 TL
159,20 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
Cildim nemlendi ve nemlenen cildimde kırışıklık oluşumu azaldı.Var olan kırışıklıklarımda dolma meydana geldi. Cildim toparlandı.
- ,
3/ 5
30 ml deneme boyu olarak düşünebilirsiniz ama kullandıktan sonra mutlaka büyük boyunu alacaksınız bence. Ben de öyle başlamıştım. Etkisini görünce büyük boyunu da aldım.
- ,
5/ 5
Bu ürünü ilk bu boyda alıp denemiştim. Gerçekten çok memnun kaldım. Hem izlerimi giderdi hem güneşe karşı korudu. Kırışıklıklarıma da çok iyi geldi. Şimdi ise büyük boyunu kullanıyorum.
- ,
4/ 5
Deneme açısından 30 ml alınıp kullanılabilir.Ama ürünün etkileri çok iyi.Cildin bütün bakımını yapıp aynı zamanda hasarları onarıyor.
Cilt bakımı - ,
5/ 5
İnce çizgilere etkili. Beğendim.
- ,
5/ 5
Güneş yanığı izlerimi bile oldukça hafifletti. Üstelik kullanmaya başlayalı da çok olmadı. Harika bir ürün .
Bakım - ,
5/ 5
İnce çizgilere elveda. Beğendim.
74.57142857143
Miktar
Güncelleme Tarihi: 08-02-2016 - Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Janson Beckett
Ürün Serisi : AlphaDerma Ürünleri
Ürün Özellikleri : Botoks etkisi yaratan ürün, ciltteki kırışıklıkları gidererek yenilerinin oluşmasını engeller.
Güncelleme Tarihi : 30.11.2016 - Çarşamba
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Ciltte zamanla meydana gelen ince çizgi ve kırışıklıkları giderir ve yenilerinin oluşmasını engeller. Nem dengesini sağlar ve cildi besler. Cildi canlandıran bakım sağlar, zararlı ışınlara karşı da etkili koruma sağlar. Cilt hasarlarını onaran ürün yenilerinin oluşmasını da engeller. Çeşitli izleri giderir ve cilde pürüzsüzlük sağlar. Ürün temiz olan cilde günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere uygulanır. Ürün 30 ml'dir.
Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül 30 ml 

Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül ürünü yaşlanma, cildin nem kaybederek elastikiyetini yitirmesi ve çeşitli sebeplerle oluşan kırışıklar ve ince çizgilerin giderilmesine ve yeni oluşumların engellenmesine yardımcı olan etkili bir üründür. Kırışıklık tedavisinde oldukça etkili bir üründür, cildin sıkılaşmasına, kırışıkların ve ince çizgilerin yok edilmesine yardımcı olur.

Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül Botoks’a alternatif kabul edilen, doğal içerikli yaşlanma karşıtı bir üründür. Botoksun acılı uygulaması ve kokularına karşı enjekte edilmez ve tamamen kokusuzdur. Güneşe karşı Spf 15 koruma özelliğine sahiptir. Bu şekilde cildi kurutan ve kırışıklara sebep olan  güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma özelliği gösterir. Kırışıkların oluşma sebebi yalnızca yaşlanma değildir. Ürünün 120 ml' lik formunu sitemizin Janson Beckett AlphaDerma CE kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Cildin nemini kaybetmesi, fazla mimik kullanımı, yeni hücre oluşumunun yavaşlaması gibi nedenler de kırışıklık oluşumuna sebep olur. AlphaDerma CE Anti Aging Formül kasları uyararak dokuları rahatlatır. Çevresel etmenlerle hasar gören ve kuruyan cildi nemlendirerek elastikiyetini geri kazandırır, hücreleri yeniler, bu şekilde kuruma ile oluşan kırışıkların da önüne geçer. Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül ayrıca çatlak ve yara izlerine karşı da etkilidir. Ciltte sık kilo alma veya verme ile, hamilelik ile oluşan çatlakların azalarak giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca yenilerinin oluşmasını engeller. Janson Beckett Alpha Derma CE Anti Aging Formül ürünü erkekler için de ideal bir üründür. Kırışıklarına kadınlar kadar önem göstermeyen erkekler, ürünü kullandıklarında şaşırtıcı etkileri ile karşılaşmış ve kullanımlarıyla kırışıklarından tamamen kurtulduklarını fark etmişlerdir. 

Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül Özellikleri

  • Çeşitli nedenlerle oluşan ince çizgi ve kırışıkların giderilmesine yardımcı olur, yenilerinin oluşmasını engeller.
  • Cildin azalan nemini geri getirir, bu sebeple oluşan kırışıkların önüne geçer. Nemlenen cilt canlanır.
  • 15 SPF koruması ile cildi güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korur.
  • Cildinizdeki hasarları onarırken yenilerinin oluşmaması için cildi tedavi eder.
  • Aynı zamanda hamilelik, kilo alıp verme gibi sebeplerle oluşan çatlakların ve yara izlerinin giderilmesinde etkili bir üründür. 
  • Cildinize parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar.
  • Erkeklerin kullanımı için de uygundur.
Janson Beckett AlphaDerma CE Anti Aging Formül Kullanımı : 
  • Uygulanacak bölge (yüz veya vücut) tamamen temizlenir ve kurulanır.
  • Ürün ihtiyaç duyulan bölgeye nazik masaj hareketleriyle uygulanarak yedirilir.
  • En iyi sonucu almak için günde iki kez kullanımı uygundur.
Ürün 30 ml’dir.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.