x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Kurutmaya Yardımcı ve Kapatıcı 1,5 gr
  • Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Kurutmaya Yardımcı ve Kapatıcı 1,5 gr
  • Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Kurutmaya Yardımcı ve Kapatıcı 1,5 gr
Barkod: 0670959330185

Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Kurutmaya Yardımcı ve Kapatıcı 1,5 gr

220,00 TL
176,00 TL(KDV DAHİL)
15

Renk Seçiniz

Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Jane Iredale
Ürün Serisi : Kapatıcı ve BB Kremler
Ürün Özellikleri : Ciltteki pürüzleri kapatarak düzgün bir görünüme ulaştırır.
Güncelleme Tarihi : 21.09.2018 - Cuma 
Boyut : 1,5 gr
Özet Bilgi : Sivilce, akne ve istemsiz parlama kapatıcı üründür. Akne ve sivilce görünümünün kapatılıp parlamanın önlenmesini sağlar, cildin yağ üretim sistemini dengeler ve fazla yağlanmanın önüne geçer. Cildi aydın, temiz ve ışıltılı görünüme kavuşturur. Yağlı, akneli, karma yapılı ciltler içindir. Gerektiği zamanlarda doğrudan iyi temizlenmiş kuru yüz, boyun ve göğüs bölgelerine önce açık renkli kısım, ardından da renklı kısım uygulanır. Sonrasında durulama veya farklı ürün uygulaması yapılmaz.

Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Kurutmaya Yardımcı ve Kapatıcı

Ciltteki yağ üretim dengesinin bozulmasıyla birlikte oluşan akne ve sivilcelerin kapatılmasında etkin role sahip kapatıcı üründür. Her kişide sivilce ve akneler ve de bunların neden olduğu istenmeyen izler belli dönemlerde sorun olmuş ve hayatı olumsuz etkileyebilmiştir. Yağ dengesinin bozulması ve yağ bezesi hastalığının neden olduğu olağan durumlardan biridir bu durum. Salgılanan yağlar fazla miktarda olup yağ kanallarında tıkanıp kalır. Akabinde ise akne ve sivilceler ciltte belirmeye başlar.

Temel nedenler arasında oldukça çeşitli nedenler olsa da ergenlik döneminde görülen olağan durumlardandır. Özellilikle yetişkinlerde istenmeden bir anda beliren bir sivilce oldukça fazla can sıkmaktadır. Tüm bu sorun ve durumları göz önünde bulunduran Jane markası, eşsiz ve kusursuz etkiye sahip Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Kurutmaya Yardımcı ve Kapatıcı ürününü geliştirdi. Sivilce ve akne görünümünde etkin kapatıcılık sağlayan gelişmiş formüllü üründür. Bakır özlü protein enzimi, yosun özü ve yeşil çay özü içermektedir.


Vücuttaki Etkisi

Sivilce ve aknelerin görünümünde etkilidir. Yağ salgılanmasındaki dengesizliğin düzeltilmesine yardımcı olur. Renkli sivilcelerin dahi kapatılmasında etkilidir. Ciltte aydın ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeye yardımcı olur.

Uygulandığı Bölge

Yüz bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli

Temizlenmiş ve kuru haldeki cilde önce açık renkli kısım, ardından da renkli taraf uygulanır. Akaben farklı ürün uygulaması gerekmez.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Gerekli görüldüğü zaman cilde doğrudan uygulanır. Gerektiği miktarda uygulanmalıdır. Jane Iredale Zap & Hide Sivilce Akne Genel Kapatıcı ürünü genel kapatıcılık etkisine sahip ürünlerden daha gelişmiş formüle sahiptir.

Not: “Göz çevresine uygun değildir.’’KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.