x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
Jane Iredale Kabuki Brush Pudra Fırçası
Barkod: 0670959310279

Jane Iredale Kabuki Brush Pudra Fırçası

205,00 TL
164,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Jane Iredale
Ürün Serisi : Fırçalar
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 28.07.2018 - Cumartesi
Özet Bilgi : Özel tasarım ürün pudra uygulamalarınızda rahat bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Doğal ve yumuşak kıllardan oluşan ucu cildinizde herhangi bir problem oluşturmadan kullanım sağlar.
Jane Iredale Kabuki Brush Pudra Fırçası

Jane Iredale Kabuki Brush Pudra Fırçası cildinize uyguladığınız pudra ürünleri için özel olarak geliştirilmiştir. Makyaj uygulamanızın daha düzgün, tortusuz ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Özel yumuşak kıl yapısı sayesinde pudra uygulamalarınızı sorunsuz ve konforlu bir şekilde yapmanıza imkân sunar.

Cildinizde tahriş ve kaşıntı gibi problemlere neden olmadan makyajınızı kolaylıkla tamamlamanıza katkı sağlar. Yumuşak formu sayesinde cildinize uyguladığınız ürünlerin eşit olarak dağılımına yardımcı olur. Pudra uygulamanız cildinizin görünümünü düzgünleştirdiği için pürüzsüz ve dengeli bir görünüm oldukça önemlidir. Bu özel ürün cildinizde dengeli bir alt yapı oluşturmanıza katkı sağlamanız için geliştirilmiştir. Makyaj fırçanızın temizliğine dikkat ederek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Cildinizde olumsuz etkiler yaratmadan dengeli bir uygulama yapmanıza yardımcı olur. Kullanım kolaylığı sağlayan düzgün tabanlı yuvarlak fırça pudra uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde yapmanıza destek olur.

Jane Iredale Kabuki Brush Pudra Fırçası Özellikleri

Jane Iredale Kabuki Brush Pudra Fırçası pudra uygulamalarınız için kullanabileceğiniz özel tasarım bir fırçadır. Yoğun ve yumuşak kıllardan oluşan ucu kullandığınız ürünlerinizi homojen şekilde cildinize dağıtmanıza yardımcı olur. Farklı makyaj ürünlerini harmanlama işlemleri için de uyumlu bir özelliğe sahiptir. Ürünün en önemli özelliği cildinize zarar vermeyen doğal kıllardan üretilmiş olmasıdır. Jane Iredale içeriğinde kullanılan kıllar elde edilirken hayvan sağlığı da önemsenmektedir ve hiçbir hayvana zarar vermeden ürün oluşturulmaktadır. Ürün cildinizde tahriş ve kaşıntılara neden olmadan uygulama yapmanıza katkı sağlar. Kullandığınız kozmetik ürünleri dengeli bir şekilde cildinizde dağıtmanıza yardımcı olur. Özel yapısı sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım imkânı sunar. Konforlu bir kullanım sağlayan tabanı ve yuvarlak fırçası sayesinde pudra uygulamalarınızı kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Cildinize pudra uygulamanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Vücuda Etkisi: Cildinize uyguladığınız pudrayı homojen olarak dağıtmanıza yardımcı olur. Yumuşak formu cildinize zarar vermeden rahat bir kullanım sunar.

Kullanım Şekli: Pudra uygulamanızı nazik hareketlerle yapabilir eşit miktarda cildinize dağıtabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Temiz kalmasına dikkat ederek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.