x
Sepet
%20 indirim
Jane Iredale Foundation Brush Fondöten Fırçası
Barkod: 0670959310163

Jane Iredale Foundation Brush Fondöten Fırçası

169,00 TL
135,20 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Jane Iredale
Ürün Serisi : Fırçalar
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 27.04.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Özel tasarım fırça fondöten uygulamalarınızda konforlu bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Doğal ve yumuşak kıllardan oluşan ucu cildinizde herhangi bir problem oluşturmadan kullanım sağlar.
Jane Iredale Foundation Brush Fondöten Fırçası

Jane Iredale Foundation Brush Fondöten Fırçası cildinize yaptığınız fondöten uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Jane Iredale, makyaj uygulamanızın daha düzgün ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Özel kıl yapısı sayesinde kapatıcı ürün uygulamalarınızı sorunsuz ve konforlu bir şekilde yapmanıza imkan sunar. Yumuşak formu sayesinde cildinize uyguladığınız fondötenin eşit olarak dağılımına yardımcı olur.

Fondöten makyajınızın alt yapısını oluşturduğu için pürüzsüz ve dengeli bir görünüm oldukça önemlidir. Bu özel ürün cildinizde sorunsuz bir alt yapı oluşturmanıza katkı sağlamanız için geliştirilmiştir. Makyaj fırçanızın temizliğine dikkat ederek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Cildinizde olumsuz etkiler yaratmadan dengeli bir kapatıcı uygulaması yapmanıza yardımcı olur. Özelikle burun ve gözünüzün iç kısımları gibi zor uygulama alanlarına kolaylıkla fondöten sürmeniz için geliştirilmiştir. Cildinizde kaşıntı gibi problemlere neden olmadan makyajınızı özenle tamamlamanıza katkı sağlar.

Jane Iredale Foundation Brush Fondöten Fırçası Özellikleri

Jane Iredale Foundation Brush Fondöten Fırçası fondöten uygulamanız için kullanabileceğiniz özel tasarım bir fırçadır. Yoğun ve yumuşak kıllardan oluşan ucu kapatıcı ürünlerinizi eşit ve düzgün şekilde cildinize dağıtmanıza yardımcı olur. Yüzünüzün uygulama anlamında zor kısımları olan burun ve gözlerinizin iç kısımları için rahat ve kolay bir kullanım imkanı sunar. Ürünün en önemli özelliği cildinize zarar vermeyen doğal kıllardan üretilmiş olmasıdır. Bu kıllar elde edilirken hayvan sağlığı da önemsenmektedir ve hiçbir hayvana zarar vermeden doğal yöntemlerle ürün oluşturulmaktadır. Ürün cildinizde tahriş ve kaşıntılara neden olmadan uygulama yapmanıza katkı sağlar. Kullandığınız fondöteni dengeli bir şekilde cildinizde dağıtmanıza yardımcı olur. Özel yapısı sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sunar.

Uygulanan Bölge: Cildinize kapatıcı ürünler uygulamanız için uyumludur.

Vücuda Etkisi: Cildinize uyguladığınız kapatıcı ürünleri homojen olarak dağıtmanıza yardımcı olur. Yumuşak formu cildinize zarar vermeden rahat bir kullanım sunar.

Kullanım Şekli: Kapatıcı ürünleri nazik hareketlerle dağıtabilirsiniz. Yoğun şekilde bir kapatma için kuru, hafif şekilde bir kapatma için ise ıslak olarak kullanabilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün günlük kullanıma uygundur. Temizliğine dikkat ederek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.