x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Jane İredale
Jane İredale
%20indirim 167,00 TL 133,60 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Jane İredale

1994 yılında kurulan Iredale Mineral Kozmetik ürünleri kurucusu Jane Iredale tarafından piyasaya sunulmuştur. Şirket CEO'su Jane, makjay alanında en önde yer alır. Makyaj sanatında yarattığı izlenimle sektörde adından söz ettirir ve cilt bakımının ne kadar faydalı olduğunu da gösterir.

Markanın çıkış noktası farklı markaların ürünlerinin kalitesizliği ve tüketicilere verebileceği zararı ortadan kaldırmak için izlediği yol olarak belirtilebilir. Sektörde daha da başarılı olunması için tecrübelerin paylaşılması ve gelişme kaydedilmesi gerektiği üzerinde çalışmalar yapan Jane doğru kişilerle çalışarak daha kaliteli ürünler geliştirmek ve inovatif yöntemlerle tüketicilerinin karşısına çıkmak istemiştir. Doğru ürün geliştirerek cilt tahribatlarının önüne geçmek, hassasiyetle çalışmalarını devam ettirmek için fazla mesai harcamış ve başarılı da olmuştur.

Jane markasını geliştirirken makyajın en kısa ve en iyi şekilde nasıl yapılacağı üzerinde oldukça fazla düşünmüştür. Hedefi iyi görünürken aynı zamanda iyi hissetmektir. Bundan dolayı ürettiği ürünleri çok fonksiyonlu olarak geliştirmiştir. Pudra, kapatıcı, güneş bakım ürünleri hepsi de cildin iyi görünmesi için oluşturulmuş ürünlerdir. Kolay makyajla profesyonel bir görüntü elde edillmesi için çalışan Jane bunu markasını ortaya çıkararak başardığını da kanıtlamıştır. İnovatif yaklaşımı ile yaratıcılık örneği sunan markası ile kendine özgü ve belli bir çizgide olan markayı geliştirmiştir.

Marka her ülkede mevcuttur ve hizmet sunmaktadır. Başarısın sırrı makyajı sanat olarak görmesi ve doğal güzelliği arttırarak maksimum doğallık kazanmasıdır.

Yüz bekımı ve makyaj ürünlerinde olduka iddialı olan marka içerdiği doğal ürünlerle tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Yüz bakımı ürünlerinde nemlendirici, anti-aging, yüz maskesi, göz kremleri, temizleyici ve tonikler bulunur. Ürünlerin kaliteli ve doğal olması kullanımı sonrasında bakımı maksimum seviyede iyi hale getirir.

Cildin hasarlarını ortadan kaldırarak cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. Neme ihtiyacı olan tüm cilt tiplerine de nemlendirici bakım sunar. Her cilt tipine göre geliştirdiği ürünleri ile maksimum bakımı sağlar. Yüz maskeleri ile sıkılaşma, cildi temizleme işlemlerini gerçekleştirir. Göz çevresine gereken bakım yapılarak sağlıklı bir cilt oluşumu sağlar.

Makyaj ürünleri fırçalar, kalem, allık, kapatıcılar, göz farları, rujlar, maskaralar, rimeller, pudralar ve fondötenler seçkin ürünleri arasındadır. Marka güneş koruyucu ürünleri ile de ön sırada yer almaktadır. UV ışınlarını etkisiz hale getiren ürünleri oldukça kullanışlıdır.

Sadelik ve güzelliğin cazibe merkezi olan marka tüm yetenekleri bir arada topluyor. Faaliyetlerini tüketici ihtiyaçlarına göre belirleyen marka tamamen titizlikle ve doğaya saygı duyarak malzeme tercih ediyor.

Size ve cildinize saygı duyan markalara bir adım daha yaklaşın ve Jane Iredale'yi seçin.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.