x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
iWhite
Sırala:
Daha Fazla Yükle

iWhite Instant

Marka üreticileri ürünlerini geliştirirken dikkat ettikleri en önemli şey hidrojen peroksit içermeyen bir diş beyazlatma sistemi geliştirmektir. Bu sistem FCC teknolojisine dayanmaktadır ve klinik olarak da üstün görülmüştür. Ürünleri küçük ve beyaz bio aktif kristallerle ve polimer ile kombinedir. Yenilikçi teknolojisi ile beyaz kristalleri fiziksel olarak diş yüzeyine sabitlenir ve bu sabitlenme sayesinde optimum bir beyazlatıcı etki sağlar. FCC teknolojisi P.A.P sistemi ile desteklenir ve diş sağlığını etkilemeden dişlerdeki kararmaların, lekelerin çözülmesine yardımcı olur. Yapılan testler ve klinik çalışmalar da gösteriyorki uygulamaya başladığı andan itibaren 8 tona kadar beyazlatıcı etki sunar. Bu kesin bir bilgi olmamakla birlikte kişilerin diş sağlığı ve yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Marka geliştirdiği ürünleri ile piyasada oldukça iyi bir yerde tüketicilerine hizmet sunmaktadır.

iWhite instant; evde kullanılabilen diş beyazlatmaya yardımcı olan bir üründür. Maksimum konfor ve performans sunar. Özel fırçaları ve kalıpları ile dişlerin temizlenmesi mümkündür. Klinik açıdan güvenliği kanıtlanmıştır ve özel beyazlatıcı jel yardımcı ile günlük olarak 20 dakika uygulanması yeterlidir. Uygulama sayesinde dişler 8 tona kadar beyazlık kazanır. Etkili sonuçların alınması için 5 gün üstüste kullanılması sonucunda kalıcı yararlar sağlar. iWhite ağızlıkları blister ambalajları içerisindedir. Beyazlatma formülü olan ürün güvenliği ve anında etkinliği ile klinik çalışmaların kanıtlanmış olmasını mümkün kılar.

FCC teknolojisi ve P.A.P sistemi ile desteklenir. Düzenli kullanımı ile diş yüzeyindek lekeleri ve karartıları yok eder. Koyu renkli izlerin giderilmesine yardımcı olur. Etkili ürün aktif olarak leke çıkarır. Dişleri kuvvetlendirir ve tek adımda uygulanabilir. Konforlu, tek adımda uygulanabilir ve dişlerin hem ön hem de arka yüzeylerini beyazlatır. Ürün kullanıma hazırdır ve önceden doldurulmuş 10 adet ağızlığa sahiptir. Bunun yanında PAP etkili iWhite Instant Beyazlatıcı Diş Macunu günlük kullanıma uygundur ve etkili şekilde beyazlatıcı güce sahiptir. Dişin derinlemesine temizlenmesine destek olur ve diş minesini, diş etlerini korur. Dişler üzerinde dikkat çekici beyazlık sağlar ve plak oluşumlarını engeller.

Ürün mikro temizleyici kristaller ile diş yüzeyinde meydana gelen renk bozukluklarını giderir. Özel içerikli ürün özel olarak geliştirilmiştir ve yoğun parlaklık etki sağlar. Dişin doğal beyazlığını korur ve belirginleştirir. Polifosfat parçacıkları doğrudan beyazlatma etkisi sunar. Lekelenme karşıtı bakım sunan ürün her türlü diş lekesini çıkarır. Aktif maddeleri gözle görülür şekilde kullanan ürün dişleri etkili şekilde beyazlatır.  iWhite Instant Beyazlatıcı Diş Macunu barındırdığı florür ile dişleri besler ve güçlendirici etki sunar. Diş yüzeylerini derinlemesine beyazlatır, diş lekelerini giderir ve diş minesinin güçlenmesine katkı sağlar. PAP ve mikro kristaller sayesinde üstün beyazlık sağlar. Sağlıklı ve beyaz dişler için sizde iWhite Instant'ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.