x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
Isis Pharma Unitone 4 Reveal Jel 150 ml Lekeli Ciltler İçin Temizleyici
Marka: Isıs Pharma
Barkod: 3401348889628

Isis Pharma Unitone 4 Reveal Jel 150 ml Lekeli Ciltler İçin Temizleyici

125,00 TL
100,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Isıs Pharma
Ürün Serisi : Unitone 4
Ürün Özellikleri : Yüzdeki lekeleri giderermeye, ciltteki renk eşitliğini düzenlemeye yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 16.07.2018 - Pazartesi
Boyut : 150 ml
Özet Bilgi : Leke açıcı ürünleri ile kombine edilerek kullanılabilir. Ürünler ciltte güneş, yaş, hamilelik gibi nedenlerle ortaya çıkan koyu lekeleri gidermeye yardımcıdır. Formülündeki güçlü leke açıcılar ile melanin üretimini sınırlandırmaya destek sağlar. Ürün vitamin takviyesi ile cildi yeniler. 
Isis Pharma Unitone 4 Reveal Jel 150 ml Lekeli Ciltler İçin Temizleyici

Çevresel ve bünyesel etkilerle oluşan cilt lekeleri herkesin canını sıkan problemlerden biridir. Cildinizde farklı farklı oluşan lekeler dış görünümünüzde sorunlara yol açmaktadır. Çoğu zaman bu lekelerin oluşmasında ki en büyük rol güneş ışınlarına aittir. Yapısında ki UVA ve UVB gibi zararlı ışınlar cildinizin altına nüfuz ederek bu bölgelerinizi olumsuz etkiler. Aynı zaman da cildinizde ara ara yanmalara neden olabilir. Doğum sonrasında da ortaya çıkan bu lekeler başa çıkılamayacak bir problem değildir. Isis Pharma Unitone 4 Lekeli Ciltler İçin Yüz Temizleyicisi lekelerin azaltarak renk geçişlerini en aza indirgemeyi amaçlar. Granüllü cilt tipleri düşünülerek hazırlanmış bu ürün cildinizde var olan melanin oranını korurken ekstra oluşturulmak istenen melanin önüne geçmeye yardımcı olur. Aynı zaman da içerdiği C vitamini ile de cildinizin gerekli olan beslenmesine yardımcı olur. Meyan kökü özü ile de bakterilerin cildinizden atar ve cildin rahatlamasına yardımcı olur. Isıs Pharma Unitone 4 serisi lekeler üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.Ciltte bulunan lekeleri en aza indirerek cildin homojen bir dengeye gelmesini sağlamaktadır. Aynı zaman da cildinizin gerekli olan beslenmesine yardımcı olarak cildinize derinlemesine bir bakım olanağı da sunmuş olur.

Uygulanan Bölge:
Isıs Pharma Unitone 4 Lekeli Ciltler İçin Yüz Temizleyicisini yüz bölgenize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kullanım Şekli ve Zamanı: Isis pharma unitone 4 yüz temizleyici günde iki kere ıslak cilde masaj yaparak uygulanır ve ardından bol su ile durulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.