x
sadsad x
asdasd
Sepet
%40 indirim
Isis Pharma Secalia DS Face Cream 40 ml
Marka: Isıs Pharma
Barkod: 3031500311652

Isis Pharma Secalia DS Face Cream 40 ml

115,00 TL
69,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 11-05-2016 - Çarşamba Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Isıs Pharma
Ürün Serisi : Secalia
Ürün Özellikleri : Kuruyan cilt zamanla esnekliğini kaybeder ve yıpranır. Cildin nemini artırarak kuruluğunu gidermeye yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 16.07.2018 Pazartesi
Boyut : 40 ml
Özet Bilgi : Ürün içeriğindeki özlerle ciltte var olan canlanmayı kazanır. Ciltteki lipid oranını arttırmaya ve ciltte koruyucu etkiler yaratmaya yardımcı olur. Cildin nemini sağlayan ürün esneklik sağlamaya yardımcı olur. Kırışıklıklara karşı da bakım sağlar. Ürün cildin nem ihtiyacını karşılar ve kuru kalmasının önüne geçer. Böylelikle cildin tekrar canlanmasını sağlar ve esneklik kazanmasına destek sağlar.
Isis Pharma Secalia DS Yüz Kremi 40 ml

Kuru bir cilt birçok cilt problemini beraberinde getirir. Ciltte pul pul bir görünüm ,soyulma, ağrı, kaşıntı, çatlama , sertleşme vs bunların başında gelir. Cilt kuruluğu birçok çevresel etkenlerle(kuru ve kirli hava, güneş ışınları, rüzgar..) beraber metabolik yapıyı da bağlı olabilir. Isis Pharma Secalia Ds Yüz Kremi cildinizin gerekli duyduğu nemi sağlayarak kuruluğunun önüne geçmeyi hedefler. Kurumuş ciltler de nemliliği sağlamaya yıpranmış doku hücrelerini besleyerek tekrar canlılık getirmeye yardımcı olur.Isis Pharma Secalia Ds Yüz Kremi içeriğinde birçok bitkisel öz bulundurmaktadır. Bunlardan en önemlileri Karite Butter, Inca Inchi Oil ve glesirindir. Zengin yağ asitleri ve vitaminler içererek ciltte var olan canlanmayı tekrar kazandırmaya yardımcı olur. Aynı zaman da cilt hücrelerinde ki lipid oranını artırarak ciltte koruyucu konumunda da yer alır. Cildin neminin artması esneklik özelliği kazanması açısından da önemlidir. Çünkü kuru bir cilt esnekliğini zamanla kaybeder ve kırışıklıklara sebep olur. Isis Pharma Ds Yüz Kremi bu sorunlarında önüne geçen cildinizin derinlemesine bir bakımı alacağı bir üründür. 

Uygulanan Bölge: Isis Pharma Ds Yüz Kremini yüz çevrenizde kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli ve Zamanı: Isis Pharma Ds Yüz Kremini Temiz cilde günde iki kez masaj yapılarak uygulanması yeterlidir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.