sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%15

%15
163,00 TL
138,55 TL

%15

%15
150,00 TL
127,50 TL

%10

%10
145,00 TL
130,50 TL
Kargo
Bedava
195,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Isis Pharma Secalia

Fransız dermokozmetik markası olan Isis Pharma, cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı kategorilerinde yüksek performanslı ürünler geliştirmektedir. Kurulduğu ilk günden beri, geliştirdiği etkili ürünleriyle birçok kullanıcının sevgisini kazanmıştır. Ürünlerini dermatolojik testlerden geçirir. Paraben gibi zararlı etken maddelerine yer vermez.

Hassas ve kuru ve aşırı kuru cilt tiplerine yönelik olarak Isis Pharma Secalia serisini yaratmıştır. Cildin sağlıklı dokusunu koruyabilmesi için neme ihtiyacı vardır. Nem cildiniz için bir nevi sudur. Doğru ve yeterli bir şekilde nemlenmiş olan cilt yüzeyinde hassasiyet sorunları, kuruluk, gerginlik gibi durumlar meydana gelmez. Cildinde nem dengesini kurulamayan kişiler için geliştirilen Secalia serisi, cildinize ihtiyacı olan nemi sağlamayı ve bu nemi hapsetmeyi hedeflemektedir. Seride 4 ürün bulunmaktadır.

Hassas, aşırı kuru ve cildinde pullanma sorunları yaşayan kişilerin kullanımına uygun olarak Isis Pharma Secalia Aha El ve Vücut Kremi geliştirilmiştir. Cildinize nem desteği sağlayarak pullanma ve kabuklanma gibi sorunların önüne geçmenize yardım eder. El ve vücut bölgesinde kullanıma uygundur.

Hassas, kuru ve aşırı kuru cilt tipleri için günlük nemlendirici olarak Isis Pharma Secalia Ds Nemlendirici Yüz Kremi geliştirilmiştir. Cildinizi nemlendirmeye yardım eder. Yağ ve nem açısından dengelenmesi için çabalar. Gün boyunca cildin nem açısından dengede kalması için destek verir. Kolay emilen bir formülü vardır. Cilt yüzeyinde ağırlık hissi yaratmaz. Cildin anında yumuşaklık kazanması için çabalar.

Yoğun kuruluk nedeniyle hassasiyet sorunları yaşayan kişiler için Isis Pharma Secalia Ultra El ve Vücut Kremi bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde cildi nemlendirmeye yardım eder. Sakinleştirici etkisi vardır. Cilt yüzeyindeki gerginlik hissini alarak cildin rahatlamasına destek verir. Formülünde yer alan Gliserin ile ciltteki kabuklanma, döküntü gibi sorunların giderilmesine yardım eder. El ve vücut bölgesinde kullanıma uygundur.

Isis Pharma Secalia Balm; hassas, kuru ve atopik ciltlerin kullanımı içindir. Yüksek oranda nem desteği sağlar. Cildin rahatlamasına yardım eder. Kuruluk nedeniyle oluşan sorunların giderilmesi için destek verir. Vücut bölgesinde kullanıma uygundur. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Yağlı bir hisse neden olmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.