x
Sepet
Isis Pharma Ruboril Expert M 40 ml
Marka: Isıs Pharma
Barkod:

Isis Pharma Ruboril Expert M 40 ml

135,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Isis Pharma
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Güncelleme Tarihi : 24.03.2017 - Cuma
Boyut : 40 ml
Özet Bilgi : Kızarıklığa neden olan kılcal damar problemlerini onarır. Cilde kaybettiği ya da ihtiyacı olan nemi sağlar. Karma ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.
Isis Pharma Ruboril Expert M 40 ml

Özellikle yüz ve yanak bölgesinde, kılcal damarların çatlaması, genişlemesi ya da belirgin olması nedeniyle kızarıklık veya lekeler oluşmaktadır. Bazen bu duruma kaşıntı da dahil olur. Ve bütün bunlar kişinin hem sağlığını,hem fiziksel görünümünü olumsuz olarak etkileyerek yaşam kalitesini doğrudan düşürür. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmak, yaş, aşırı soğuk ya da sıcağa maruz kalmak, menapoz, cildin ince olması gibi faktörler bu kızarıklıkları ortaya çıkartır. Isis Pharma Ruboril Expert M düzenli kullanımda kılcal damarlardaki bu problemleri büyük oranda azaltır. Kızarıklıkların yok olmasını sağlar. Cildi, almış olduğu hasarları onarır.

Ciltteki kuruluğu ve sağlıksız görünümü ortadan kaldırır. İçerisindeki özler sayesinde cildin nemli kalmasını sağlar. Isis Pharma Ruboril Expert M ciltteki renk ve ton farklılıklarını dengede tutar. Kızarıklık problemi yaşayanlar için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde tüm bu problemlerinizi ortadan kaldırır.

Isis Pharma Ruboril Expert M 40 ml Özellikleri

Kullanımında herhangi bir alerjik reaksiyon görülmez. Cildin ihtiyaç duyduğu nem ihtiyacını karşılar. Cilt yüzeyinde bulunan iltihap, yanık gibi hasarları tedavi edebilmesi için içerisinde Glisiretinik Asit (%0.3) bulunur. Nemlendirmek için Sodyum PCA(%2) kurumayı önler. Düzenli kullanım gerektirir. Karma ciltler için kullanımı uygundur.

Vücuda Etkisi: Çatlayan ve genişleyen kılcal damarların onarılmasını sağlar. Cildin nem dengesini sağlar. Cildin eksiklerini onararak kızarıklıkların kaybolmasına yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Sorunlu olan bölgeye ince bir tabaka halinde uygulanır.

Kullanım Şekli: Cilt temizlendikten ve kurulandıktan sonra, ince bir tabaka halinde sorunlu bölgeye uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 2 kez, sabah ve akşam kullanımı tavsiye edilmektedir. Sürekli kullanıma uygundur.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.