sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%15

Kargo
Bedava
%15
219,00 TL
186,15 TL
Kargo
Bedava

%25

%25
195,00 TL
146,25 TL
Kargo
Bedava

%15

%15
119,00 TL
101,15 TL

%15

Kargo
Bedava
%15
210,00 TL
178,50 TL
Kargo
Bedava

%15

%15
157,00 TL
133,45 TL

%10

%10
157,00 TL
141,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Isis Pharma Ruboril

Isis Pharma; Fransız bir dermo-kozmetik markasıdır. Farklı cilt tipleri ve cilt sorunları için ürünler geliştiren marka, cildinizin sağlıklı bir görünüm kazanması için destek verir.

Isis Pharma Ruboril; cildinde hassasiyet, gül hastalığı gibi sorunlar yaşayan cilt tipleri için geliştirilmiş bir seridir. Gül hastalığı diğer bir adıyla Rosacea; cilt yüzeyinde kızarıklık, şişme gibi sorunlara neden olur. Erişkin aknesi olarak da bilinir. Kırmızı kabarcıklar olarak gözlenmektedir. Isis Pharma Ruboril; cildinde bu tarz sorunlar olan kişilerin cildinin yeniden sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Isis Pharma Ruboril Expert SPF 50- Güneş Korumalı Renkli Kızarıklık Bakım Kremi; cildinde kaşıntı, kızarıklık ve hassasiyet sorunları gibi durumlar olan kişiler için geliştirilmiştir. Cildinizi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardım eder. Renkli formdadır. Bu sayede cildinizin tek ton ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Cildi nemlendirir. Cildin iyileşmesine yardımcı olur.

Isis Pharma Ruboril Losyon - Kızarık Ciltler İçin Makyaj Temizleme Losyonu; hassas, kılcal damarların belirgin olduğu ve rosasea eğilimli ciltler için geliştirilmiş olan bir makyaj temizleyicidir. Yüz ve göz makyajını temizlemeye yardım eder. Kızarıklık sorunlarının giderilmesine, cildin yatışmasına destek verir. Cildi sakinleştirmeye çalışır. Cildi nemlendirerek tazelenmesine yardımcı olur. Parfüm ve sabun içermez. Hipoalerjiktir.

Isis Pharma Ruboril Expert Intense; hafif rosacea eğilimi gösteren cilt tipleri için geliştirilmiştir. Cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklıkların giderilmesine yardım eder. Cildi nemlendirir. Cildin sağlıklı dokusunu yeniden kazanmasına destek verir.

Isis Pharma Ruboril Expert M - Karma Ciltler İçin Kızarıklık Bakım Kremi; normal ve karma cilt tipine sahip olan cildinde rosasea tarzı sorunlar yaşayan kişiler için geliştirilmiştir. Cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklık sorunlarının giderilmesine yardım eder. Ciltteki hassasiyet sorunlarını azaltmaya destek verir. Cildi nemlendirir. Cildin nem açısından dengelenmesine yardımcı olur. Cildi sakinleştirir, yatıştırır. Paraben ve parfüm içermez, hipoalerjiktir.

Isis Pharma Ruboril Expert S - Kuru Ciltler İçin Kızarıklık Bakım Kremi; kuru ve cildinde rozasea sorunları olan kişiler için geliştirilmiştir. Cildi nemlendirerek nem kaybı nedeniyle oluşan hassasiyet sorunlarının giderilmesine yardım eder. Cildi sakinleştirerek yatıştırır. Cilt yüzeyindeki kızarıklık gibi belirtilerin azalmasına destek verir.

Isis Pharma Ruboril Aquaruboril; hassas, kılcal damarların belirgin olduğu ve rosasea eğilimi gösteren ciltlerin temizlenmesine yardımcı olan bir üründür. Makyajın da cildin arınmasına destek verir. Cildin yüzeyindeki koruyucu tabakaya zarar vermeksizin cildi temizler. Sabun içermediğinden köpürmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.