x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
Isis Pharma Light Eyes 15 ml SPF 30 Göz Kremi
Marka: Isıs Pharma
Barkod: 3401348888737

Isis Pharma Light Eyes 15 ml SPF 30 Göz Kremi

165,00 TL
132,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Isıs Pharma
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Göz çevresinde oluşan kırışıklıkların gidermeye yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
Güncelleme Tarihi : 16.07.2018 Pazartesi
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Göz çevresine güneş koruması sağlayan ürün güneş kaynaklı koruma sağlar. Nemlendirici bakım sağlar ve cildi beslemeye destek sağlar. Göz çevresini güneş ışınlarına karşı koruyan ürün yaşlanma belirtilerine karşı da korumaya yardımcı olur. Göze temas ettirilmemelidir. Kimyasal içermeyen ürün etkili bakım sağlar.

Isis Pharma Light Eyes 15 ml SPF 30 Göz Kremi

Cildimizin en hassas bölgelerinin başında göz çevresi gelmektedir. Aynı zaman da dış görünüşümüzü etkileyen en önemli unsur da göz çevresidir. Tüm bunlar birleştiğinde göz bölgemizin temizliği çok önemlidir ve son derece hassastır. Kullanacağınız ürün de son derece önemlidir. Isis Pharma Light Eyes Spf 30 Göz Kremi göz bölgenizi hem temizlerken hem de bakımını gerçekleştirir. Güneş ışınlarına karşı da son derece etkilidir ve göz bölgenizi güneşten korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda göz bölgenizde oluşan kırışıkların giderilmesine de yardımcı olan bu ürün içeriğinde ki antioksidan etkili Lipoik asit ile cildinizin dostu konumundadır.Göz bölgesinin temizliği sırasında aynı zaman da bu bölgenin nemi de azalır. Ancak Isis Pharma Light Eyes Spf 30 Göz Kremi göz bölgenizi derinlemesine temizlerken aynı zaman da nemini de sağlamaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilmiştir. Bu ürün göz bölgenizi yıpratmadan son derece hassas bir şekilde göz bölgenizi temizleme olanağı sunmaktadır.

Uygulanan Bölge: Isis Pharma Light Eyes Spf30 Göz Kremini göz bölgeniz de uygulayabilirsiniz.

Kullanım Şekli ve Zamanı: Temiz cilde sabahları günlük göz bakımından sonra uygulanır. Güneşe maruz kalınacak zamanlarda yenilenmesi tavsiye edilir. 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.