x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
Isis Pharma Light Eyes 15 ml Gözaltı Morluk ve Şişlik İçin Bakım Jeli
Marka: Isıs Pharma
Barkod: 3401348888676

Isis Pharma Light Eyes 15 ml Gözaltı Morluk ve Şişlik İçin Bakım Jeli

155,00 TL
124,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 11-05-2016 - Çarşamba Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Isıs Pharma
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Göz altındaki şişlik ve morlukları azaltmaya yardımcı olur. Göz çevresi bakımını yaparak sağlıklı bir görünüm sağlar.
Güncelleme Tarihi : 16.07.2018 Pazartesi
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Göz çevresinde görülen morluk ve şişlikler in görünümünde düzelme sağlamak için geliştirilmiştir. Hidrojen formlu bir üründür. Gözaltı morluklarını hafifletmeye ve kolay kullanımı ile cilt tarafından hızla emilerek anında etki sağlamaya yardımcı olur. 
Isis Pharma Light Eyes 15 ml Gözaltı Morluk ve Şişlik İçin Bakım Jeli 

Göz altı morlukları hemen hemen herkesin derdi olan bir sorundur. Aslında genel olarak uykusuzluk, aşırı çalışma şartları olarak bilinse de pek çok sebebi olabilmektedir. Genetik rahatsızlıklar veya göz yapısı da bu oluşumda rol oynayabilmektedir. Bütün bunların çözümü Isis Pharma Light Eyes Hydragel Gözaltı Morluk ve Şişlik İçin Bakım Jelini düzenli olarak kullanmanızdan geçmektedir. Göz bölgenizde oluşan siyah pigmentleri dağıtmaya ve cilde gerekli olan bakımı uygulamaya yardımcı olur. Göz bölgenizde gerekli olan nemi de cildinize aktararak kuru kalmasını engeller. Göz bölgenizde ki halkaları ve koyu renkleri gidererek cildinizin homojen bir görünüm kazanmanıza yardımcıdır ve ışıltılı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Isis Pharma Light Eyes Hydragel Gözaltı Morluk ve Şişlik İçin Bakım Jeli içeriğin de bulunan Haloxy göz altı morluklarına neden olan bilirubin ve demirin bağlanmasına yardımcı olarak göz altı morluklarının hafifletilmesinde etkin olur. 

Uygulanan Bölge: Isis Pharma Light Eyes Hydragel Gözaltı Morluk ve Şişlik İçin Bakım Jelini göz bölgenizde uygulayabilirsiniz. 

Kullanımı: Temizlenmiş göz bölgesine, parmak uçları ile masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanımı önerilir. 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.