sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%30
Kargo
Bedava
%30
349,00 TL
244,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
599,00 TL
419,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
599,00 TL
419,30 TL
Kargo
Bedava
%40
Kargo
Bedava
%40
599,00 TL
359,40 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
399,00 TL
279,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm White System

Institut Esthederm White System; Institut Esthederm markasının cildinde leke problemleri yaşayan kişiler için geliştirdiği bir seridir. Pigment sorunları ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirmeye odaklanır.

Cildin rengini melanin pigmenti belirler. Bu pigmentin salgılanmasında oluşan herhangi bir sorun, cilt yüzeyinde leke sorunlarının meydana gelmesine neden olur. Cilt yüzeyinde kendini genellikle kahverengi tonlarında gösteren bu sorun, cildinizin pürüzsüz görünümünün önüne geçer. Leke sorunlarının oluşmasında pek çok farklı etken vardır. Bunların en başında da güneş gelmektedir. Güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınları cilt yüzeyinde leke oluşumuna neden olabileceği gibi var olan lekelerin de renginin koyulaşmasına yol açmaktadır. Bu yüzden her mevsim güneşten gelen zararlı ışınlara karşı cildi korumak çok önemlidir. Bunun dışında hamilelik, ilerleyen yaş, genetik yatkınlık, sigara kullanımı, doğum kontrol hapları, ciltte sürekli yaşanan akne sorunları, bazı kozmetik ürünler gibi birçok farklı neden de cilt yüzeyinde leke oluşumuna sebep verebilmektedir.

Esthe White System serisi; özel olarak geliştirilen formülleri ile cildinizdeki ton farklılıklarının giderilmesine yardım eder. Eşit bir cilt tonu yakalamanız için destek olur. Cildin aydınlık ve parlak bir görünüm yakalaması için çabalar. Birçok ton açıcı özellikteki ürün cilt yüzeyinde tahriş gibi durumlara neden olabilmektedir. Ancak White System serisindeki ürünler yatıştırıcı etkiye sahiptir. Bu sayede cildinizde rahatsız edici bir hisse de neden olmazlar.

Institut Esthederm; cildinize birçok dermokozmetik markasından daha farklı bir şekilde odaklanan bir markadır. Cildinizin sağlıklı dokusunu korumak ya da onarmak için cildinizi eğitmeye odaklanır. Markanın bu bakış açısı, onu diğer markalardan oldukça farklı bir konuma koymaktadır. Her cilt bulunduğu çevreye göre tepki verir. Her çevre koşulu birbirinden farklı olduğu için de bulunduğunuz çevreye cildinizi adapte etmeye odaklanmak, cilt sağlığınızı korumak için önemlidir. Ayrıntılı araştırmalar sonucunda geliştirdiği ürünlerinde, cildinizde zaten bulunan hücre bileşenlerini kullanır. Cildinizi eğitmek için sadece ihtiyacı olanı verir, fazlasını değil. Yüksek kalite standartları ve yoğun araştırmalar sonucu geliştirdiği ürünleri; cildinizin kısa sürede istediğiniz tepkileri vermesini sağlamaktadır.

Institut Esthederm cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı kategorilerinde birçok ürün geliştirmektedir. Cildinizin en iyi görünümü kazandırmak için çabalar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.