sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4

%30

Kargo
Bedava
%30
269,00 TL
188,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Osmoclean

Institut Esthederm; sadece güzellik değil sağlık ve estetik alanlarında da uzman bir markadır. Bu anlayışını ismine de yansıtmıştır. Institut; güzellik tapınağı anlamına gelmektedir. Bir diğer anlamı ise enstitüdür. Enstitü; araştırma ve öğretim kurumu demektir. Esthe; Türkçe’deki estetik kelimesine denk gelmektedir. Markanın güzellik anlayışına olan bakış açısını işaret eder. Son olarak Derm ise; dermatolojinin kısaltılması ya da derinizin en üst katmanını ifade etmektedir.

Institut Esthederm markasını diğer dermatoloji markalarından ayıran en belirgin özelliği; cildin tedaviye değil eğitime ihtiyacı olduğunu savunmasıdır. Markanın uzmanlarıyla birlikte yaptığı araştırmalar cildin bulunduğu çevreye göre tepki verdiğini göstermiştir. Bu nedenle de geliştirdiği ürünleriyle bulunduğunuz çevreye göre cildinizi eğitmeyi amaçlamaktadır. Yaşadığımız yerdeki mevsim, hava kirliliği, cilde stres olarak yansıyan her durum cildin tepki vermesine neden olur. Cildi çevrenize adapte etmeniz kısa sürede cildinizin sağlıklı görünmesine yardım eder.

Institut Esthederm; cildiniz için en iyisini yaratmaya çalışır. Cildinize ihtiyacı olan vitamin, mineral ya da bileşenleri vermeye odaklanır. Bu sayede de cildi eğitmeye destek verir. Cildinize ihtiyacından fazlasını vermez. Marka; güzelliğin illa estetik ile değil, doğru ürünler ve doğru bakımla da gerçekleşeceğini savunmaktadır. Her cilt tipi ve her cilt sorununa yönelik seriler geliştiren marka; çevreye karşı da duyarlıdır.

Institut Esthederm Osmoclean serisi; cildi arındırmaya odaklanan bir seridir. Cilt bakım sürecinin ilk aşamasında temizleyiciler bulunur. Cildi yağ, kir ve makyaj gibi kalıntılardan arındırmaya yardımcı olan bu ürünler, cildinizin nefes almasını sağlar. Diğer cilt bakım ürünlerinin doğru bir şekilde cildinize nüfus etmesine yardım eder. Osmoclean serisinde cildin günlük olarak temizlenmesine yardımcı olan ürünler, makyaj temizleme ürünleri, peeling ve maske gibi cildi etkili bir şekilde arındırmaya destek veren ürünler bulunmaktadır. Her cilt tipi ve cilt sorununa farklı formüller ile yaklaşmak gerekir. Örneğin kuru cilt tipleri için krem yapıdaki ürünler daha uygunken yağlı cilt tipleri için losyon ve jel yapıdaki ürünler daha uygundur. Bu nedenle Institut Esthederm Osmoclean serisinde farklı formlara sahip temizleyiciler yer almaktadır. Cildinizin en iyi şekilde arınmasına yardım ederek ilk başım sürecini etkili bir şekilde gerçekleştirmeniz için çabalar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.