x
Sepet
%30 indirim
Institut Esthederm Intensive Propolis Cream 50 ml Kür Krem
Barkod: 3461020014052

Institut Esthederm Intensive Propolis Cream 50 ml Kür Krem

379,00 TL
265,30 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Institut Esthederm
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 26.04.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Cildinizin sebum oranını düzenlemenize ve sebum dengesizliği sonucunda meydana gelen kızarıklıkları önlemenize yardımcı olur.
Institut Esthederm Intensive Propolis Cream 50 ml Kür Krem

InstitutEsthedermIntensivePropolisCream cildinizde meydana gelen pürüzleri ve sebum oranı dengesizliklerini düzeltme amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Cilt gözeneklerinizin açılmasına ve daha sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur. Sebum oranınızda oluşan dengesizlikler sonucu cildinizde meydana gelen kızarıklık sorunlarını önlemenize ce cildinizi yatıştırmanıza katkı sağlar.

Hafif ve yumuşak yapısını sayesinde konforlu bir kullanım imkânı sunar. Cildinizin renk tonunu ve sebum dengesini düzenleyerek homojen bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yağ oranı düzensizleşen cildiniz hassasiyet kazanır ve sizi rahatsız eder. Bu gibi sorunları en aza indirmenize ve düzenli kullanım sonucu önlemenize yardımcı olan ürün cildinizi yatıştırmanızı amaçlar. Zengin formülü sayesinde problemli cildinize etkili bir bakım ve onarım yapmanıza yardımcı olur.

Institut Esthederm Intensive Propolis Cream 50 ml Kür Krem

InstitutEsthedermIntensivePropolisCream cildinizi yatıştırmanıza sebum dengesizliğinden dolayı oluşan kızarıklıkları önlemenize yardımcı olur. Formülünde bulunan propolis arılardan elde edilen arındırma ve yatıştırma gibi özelliklere sahip bir bileşendir. Bu zengin bileşen sorunlu cildinize derinlemesine etki ederek onarım yapmanıza katkı sağlar. Institut Esthederm, cildinizde oluşan pürüzleri azaltmanıza ve cilt tonunuzu eşitlemenize yardımcı olur. Aynı zamanda cilt gözeneklerinizi açarak sağlıklı bir görünüme kavuşmanıza katkı sağlar. Yağlı ve kuru hisler oluşturmayan hafif yapısı sayesinde konforlu bir kullanım imkânı sunar. Cildinizin sebum oranını düzenlemenize ve sebum dengesizliği sonucunda meydana gelen kızarıklıkları önlemenize yardımcı olur.

Uygulanan Bölge: Ürün yüz bölgenizde kullanıma uygundur.

Vücuda Etkisi: Cildinizi yatıştırmanıza sebum dengesizliğinden dolayı oluşan kızarıklıkları önlemenize yardımcı olur. Zengin formülü sayesinde problemli cildinize etkili bir bakım ve onarım yapmanıza katkı sağlar.

Kullanım Şekli: Ürün cildinize direkt olarak uygulanabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün yeterli miktarda sabah ve akşam olmak üzere uygulanmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.