sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%30
Kargo
Bedava
%30
539,00 TL
377,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
239,00 TL
167,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
589,00 TL
412,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
449,00 TL
314,30 TL
Kargo
Bedava
%30
Kargo
Bedava
%30
539,00 TL
377,30 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Institut Esthederm Cyclo System

Institut Esthederm Cyclo System; Institut Esthederm markasının 30 yaş üstü kadınlar için geliştirdiği yaşlanma karşıtı etki sunan bir seridir.

Institut Esthederm; sağlıklı bir cilt dokusu elde ederek güzelliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olan bakım ürünleri geliştiren bir markadır. Kurulduğu ilk zamanlardan beri sektörde önemli bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı kategorilerinde yüksek kalite standartlarıyla ürünler geliştirmektedir. Institut Esthederm; alanında uzman kişilerle çalışarak cildiniz için en saf ve etkinliği kanıtlanmış molekülleri formüllerinde kullanır. Marka; geliştirdiği tüm ürünlerde aktif madde olarak hücresel suya yer vermektedir.

İlerleyen yaş ile birlikte vücuttaki bazı moleküllerin üretiminde ve kalitesinde yavaşlama ya da azalma olur. Örneğin; cildin elastikiyetini korumasına yardımcı olan kolajen lifleridir. 30 yaşından itibaren bu kolajen liflerinin miktarında ve kalitesinde azalma meydana gelir. Bu da cilt yüzeyinde sarkma, ince çizgi ve kırışıklık gibi sorunlar yaratır. Institut Esthederm markası olgun cilt tipleri için geliştirdiği serilerde cilde ihtiyacı olan molekülleri sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede cildinizin sağlıklı dokusunu korumasına yardım eder.

Institut Esthederm Cyclo System; cildinde ince çizgi ve kırışıklık sorunları olan cilt tipleri için geliştirilmiştir. Cildinizin sıkılaşmasına yardım ederek daha dinamik bir görünüm yakalamanız için çabalar. Cildin kaybettiği ışıltıyı tekrar kazanması için destek olur. Canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü elde etmeniz için yardım eder.

Seride yüz ürünlerinin yanı sıra göz ve dudak çevresi gibi daha hassas bölgeler için de ütünler bulunmaktadır. En etkili sonuç için serinin ürünlerinin bir arada ve düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

Yüz ve boyun bölgesi için; Esthederm Cyclo System Youth Cream Face

Boyun ve dekolte bölgesi için; Esthederm Cyclo System Youth Cream Neck Decollete

Göz çevresinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklıkların yanı sıra yorgunluk belirtilerinin azaltılması için; Esthederm Cyclo System Youth Cream Eye Contour

21 günlük yoğun yapılandırma hedefleyen konsantre ürünü; Esthederm Cyclo System Youth Concentrate 21 Day
Dudak ve çevresini dolgunlaştırmak için; Esthederm Cyclo System Lip Contour Youth Cream ürünleri bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.