sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%30
%30
74,00 TL
51,80 TL
%30
%30
69,00 TL
48,30 TL
%30
%30
59,00 TL
41,30 TL
%30
%30
35,00 TL
24,50 TL
%30
%30
59,00 TL
41,30 TL
%30
%30
120,00 TL
84,00 TL
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2

INCIA

Incia markası tamamen doğal olarak ürettiği ürünleriyle tanınmaktadır. Doğal içerikleri sayesinde hem size hem sevdiklerinize hem de yer altı suları gibi doğal kaynaklara zarar vermez. Doğal kişisel bakım, sabun ve temizlik ürünleriyle dikkat çekmekte olan marka silikon, sentetik koku, boya ve koruyucular, metilizotiazolinon, SLES, PEG, ağır metaller gibi birçok zararlı maddeyi içeriğinde kullanmaz. Tamamen çevre dostu ürünler üretmektedir. Bu sayede ürünlerinde parfüm gibi farklı kokular yoktur. Tamamen doğal yağlardan oluşan hoş kokulu ürünlere sahiptir. Markanın ürünleriBioArgeLaboratuvarları’nda test edilmektedir. Tamamen doğal içerikli sayesinde özellikle cilt için geliştirdiği ürünlerde cildinizin nem açısından bir doyum kazanmasına yardımcı olurken cildinizin canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını da sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun ürünler bulunmaktadır. Doğadan gelen mucizevi etkilerle cildinizin yenilenerek pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek olur. Bütün Incia ürünleri cildinizin doğal florası ile uyumludur.

İncia Zengin Nemlendirici El ve Vücut Losyonu, doğal bir içerikle geliştirilmiş olan bir el ve vücut losyonudur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uyun olarak geliştirilmiş bir üründür. Cildinizin doğal florası ile uyumlu bir ürün olup cildinizi nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz bir doku kazanmasına destek olur. Cildinizin kadifemsi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Cildin canlı ve parlak bir görünüm kazanmasını için cildi destekler. Yapay koku ve boyar madde içermez. İncia Yoğun Nemlendirici Doğal Yüz Kremi, özellikle kuru cilt yapısına sahip olan kişiler için geliştirilmiş bir yüz kremi olup tamamen saf bir içerikle üretilmesi nedeniyle diğer cilt tiplerinin de kullanımına uygundur. Güçlü bileşenlerle geliştirilen formülü sayesinde cildinizi etkili bir şekilde nemlendirerek sağlıklı bir ışıltı kazanmasına destek olur.Hızlı emilim sayesinde cildiniz yumuşacık olur. Cildinizdeki kuru ve donuk görüntüyü alarak canlı bir görünüm elde etmesine destek verir. Doğal antioksidan etki ile cildin yıpranmasını ve yaşlanmasını engellemeye destek olarak daha genç ve dinamik bir yakalamanıza yardımcı olur. İncia Sıkılaştırıcı ve Kırışıklık Karşıtı Serum,olgun cilt yapısına sahip olan kişiler için geliştirilmiş olan bir sıkılaştırıcı etkili serumdur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan ürün cildin sıkılaşmasına yardımcı olarak pürüzsüz bir yüzey elde etmesini sağlar. Anti-aging etkili bir üründür. Yüz bölgesinde oluşan ince çizgi ve kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildinizi nemlendirir, korur, daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Vücut ve yüz ürünlerinin yanı sıra çok farklı ürünleri de olan bir markadır. İncia Çok Amaçlı Temizleyici, lavabo, klozet, fayans, tezgah ve küvet gibi yüzeylerde etkili hijyen sağlamanıza yardımcı olan çok amaçlı bir temizleyicidir. Çam reçinesi ile zenginleştirilmiş bir formüle sahip olan ürün doğadan gelen bir güç ile size kusursuz bir hijyen sunar. Bununla birlikte Greyfurt ve Portakal kabuklarında bulunan D-limonen ve kireci yüzeyden uzaklaştırma özelliği ile bilinen Limon tuzu bu formülde bir araya getirilmiştir. Limon tuzu, kireç artıkları oluşabilecek lavabo ve klozet gibi yüzeyleri temizlerken yağdan arındırarak doğal bir parlaklık kazanmasına yardımcı olur. İncia Doğal Cam Temizleyici, cam, ayna, televizyon ekranı gibi yüzeylerde etkili bir temizlik imkanı sunan temizleyicidir. Doğal sirke ve narenciye yağları ile zenginleştirilen formülü sayesinde size ve sevdiklerinize zarar vermeden yüzeyleri temizlemenizi sağlar. İncia Doğal Bulaşık Sabunu, tabak, tencere, tava, porselen ve cam bardakları elde yıkamak için kullanılır.Tüm bulaşıklarınızı etkili bir şekilde temizler. Tamamen doğal bileşenlerle geliştirilen formülü sayesinde bulaşıklarınızı güvenle temizlerken ellerinizi korur. Ellerinizde kuruma hissine neden olmaz. Bunların yanı sıra dudak nemlendirici, kaş ve kirpik besleyici, el sabunu gibi günlük yaşamda sürekli elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz türden ürünler üreten bir markadır. Doğal içerikle geliştirilen bu markanın sizi cildinizi sevdiklerinizi ve doğal kaynakları korumasına izin verin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.