x
Sepet
Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr
Marka: İmex
Barkod: 8699708070013

Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr

34,50 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Ergenlerde daha çok etkili. Oğlum bunu düzenli kullanarak ergenlik sivilcelerinden ve izlerinden kurtuldu.
- ,
5/ 5
- ,
3/ 5
Regl dönemi akneleri için çok iyi bir ürün,cildimi yeniledi.
GÜZEL - ,
4/ 5
KULLANMAYA BAŞLADIĞIM GÜNDEN BERİ CİLDİMİ ÇOK İYİ DERECEDE DÜZELTTİ YAĞLIK LEKE AKNE FALAN CİDEN KALMADI ŞAŞIRIYORUM AMA GERÇEK
- ,
5/ 5
Sivilceleri kurutuyor. Sevdim bu sabunu, çevremde sivilcesi olan her arkadaşıma öneriyorum..
Sivilce - ,
5/ 5
Sivilceli ciltler için tavsiye ederim. İyi geliyor.
- ,
3/ 5
Genelde sabunlar cildi çok kurutuyorlar yüzümü sabunla yıkamayı sevmeme rağmen kuruttukları için tercih etmiyordum. Cildim yağlı sivilceye çok yatkın anında etki gösterip cildi kurutmaması yüzünden kullanılabilir bu ürün.
Siivilce - ,
5/ 5
Ergenlik sıkıntıları için ideal. Oğlum çok beğendi.
- ,
4/ 5
Kardeşim için aldık, mükemmel sonuç verdi. Özellikle ergenlik döneminde çok işe yarıyor.
- ,
5/ 5
benim cildim çok yağlı bu sebepten bu sabunu aldım. Bu sabunda sevdiğim en güzel şey sivilcelerin artık çıkmıyor olması gözlemliyor oluşum..
104.2
Miktar
Güncelleme Tarihi: 17.12.2015 perşembe Özet Bilgi:  Akneli ve sivilceli ciltlerde ürünü derinden arındırıcı bakım uygular. Gözenekleri arındıran bakım ürünü porları arındırır, tıkanmalara izin vermez. Fazla yağın ciltten atılmasına destek olur. cilt yüzeyinde biriken bakterilen giderilmesi noktasında gereken korumayı sağlar. Kısa süreli etkili sonuçlar geliştiren bakım ürünü yağlı ve akneli cilt yüzeyine sabah ve akşam uygulanır ve bol su ile durulama işlemi yapılır.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Imex
Ürün Serisi : Sivilce Sorunları
Boyut : 100 g
Güncelleme Tarihi : 05.04.2017 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özellikle yağlı ve akneye meyilli cilt tiplerinde bakım gerçekleştirmek üzere tasarlanan bakım ürünüdür. Gözeneklerde tıkanma yaparak bu tıkanıklıkların akne ve sivilce oluşturmasını engellemek için gözenekleri arındırır, cildin sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Sıradan sabunların aksine cildi kurutmaz.
Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr

Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr, özellikle yağlı ve akneli ciltlerde temizlik bakımı gereçkleştirir. Akneye eğilimli ciltlerin sebum oranını dengeler. Fazla atık, kir ve yağ fazlasının ciltten tamamen atılmasına destek olur. Ciltteki sebum oranını dengeleyen ürün yağ bezleri kaynaklı artan yağ üretimini dengeler. Folikül yapısını korur, tıkanıklıkların engellenmesine destek olur.

Bakterileri temizleyen akne sabunu cildi kurutur ve yağ bezlerinin uyarılmasına destek olur. Cildi tahriş etmez ve koruyucu, arındırıcı bakımı garantiler. Cildin arınmasına destek olan ürün gözenekleri temizler, kir ve atığın tamamen atılmasına destek olur. Ürünün düzenli kullanılması ile ciltteki porlar açılır ve yağ bezlerinin uyarılması sağlanır. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlik sağlanır. Koruyucu ve destekleyici bakım ürünü sayesinde cilt derinden temizlenir.


Imex Syndet Akne Sabunu 100 gr Özellikleri:

Hassas ciltlerde etkili bakım gerçekleştiren ürün cildi derinden arındırır. Aknelerin gideirlmesine destek olur ve cilt bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Etkili akne sabunu ile cildin canlı ve yumuşak görünmesi sağlanır. Doğal koruyucu bakım ürünü cildi canlandırır, yumuşak görünmesine destek olur. Yenileyici ve yapılandırıcı özellikli ürün kurutucu özellikli değildir. Cildi nemlendirir, yağ ve atıktan arındırır. Doğal koruyucu bakım ürünü olan Imex Syndet Akne Sabunu, ciltteki gözenekleri açar ve akne tedavisine de destek olur. Cildi kurutmayan ürün pH değeri ile uyumludur. Kısa sürede etkili koruma gerçekleştirir. Hijyen bakımını üstün düzeyde gerçekleştiren bakım sabunu cildi yormaz, yıpratmaz ve yenileyerek bakım gerçekleştirir.

Vücuda Etkisi: Akneleri ve svilceleri gideren bakım ürünü cildi derinden temizler. Porları arındıran ürün tıkanmalara izin vermez. Cildi kurutmaz ve nemlendirici bakıma destek olur. Cildin yağ dengesini ayarlar, fazla yağın ciltten atılmasına yardımcı olur. Hassas olan ciltlerde gereken korumayı sağlar, bakteri gibi olumsuz etkileri giderir.

Uygulanan Bölge: Yağlı ve akneli cilt yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Günlük olarak kullanılan ürün istenilen sıklıkta cilt yüzeyine sabah ve akşam düzenli olarak uygulanır. Ürün 100 gr olarak sunulmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün sabah ve akşam cilt yüzeyine uygulanır.

Not: Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.