x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
İmedeen
Sırala:
Daha Fazla Yükle

İmedeen

Imedeen markası, piyasaya çıkardığı 2 süper ürün Imedeen D.O (Imedeen Derma One) ve Imedeen T.P. (Imedeen Time Perfection) ile büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Imedeen D.O, Imedeen markasının özel içeriği olan Marine Complex’in kolajen ve elastin liflerinin sentezini uyarması neticesinde cilt yoğunluğunun yükselmesine ve cilt yapısının düzeltilmesine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca Imedeen markasının uzun süreli kullanımlarda ciltteki nem oranını yüzde 30’a kadar artırdığı gerçekleştirilen klinik testler ile de kanıtlanmıştır. Özellikle Imedeen Derma One, temel içeriği ile yapılan araştırma sonuçlarına göre de doğal yaşlanma sürecinin yavaşlatılmasına yardımcı olurken, cilt hücrelerinin de yaşam sürecinin uzatılmasını sağlamaktadır.

Bazal tabakada yeni cilt hücrelerinin oluşmasına ve epidermisin yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olan Imedeen Derma One (Imedeen D.O), 11 hafta sonunda hücrelerin yenilenme hızını 10 katına çıkarmaktadır. Cilt sağlığının temelini oluşturan bazal membranda yer alan maddelerin oluşumunu da destekleyen Imedeen Derma One ürünü, üstün özellikleri büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Imedeen markasının bir başka üstün özellikli ürünü olan Imedeen T. P de (Imedeen Time Perfection) da yaşlanma etkilerinin azaltılmasına ve çok daha genç, sağlıklı bir görünümün kazanılmasına yardımcı olmak adına özel olarak geliştirilmiştir. Etkisi klinik testlerle de kanıtlanmış olan Imedeen Time Perfection, yaşlılıktan geriye yalnızca olgunluk ve tecrübenin kalmasına yardım etmektedir. Serbest radikallere karşı cildi koruyan Imedeen Time Perfection, yalnızca yüz bölgesinde değil tüm vücutta sağlıklı bir tene kavuşma imkanı vermektedir.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Imedeen ürünleri tercih edilir?

Imedeen ürünleri cildin mükemmel bir görünüme kavuşmasına ve ciltte oluşan ince çizgiler ile kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda erken yaşlanma belirtilerinin de ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Imedeen ürünleri içeriğindeki bileşenler sayesinde cilt yapısının korunmasına ve cilt kalitesinin artırılmasına yardımcı olurken aynı zamanda nem dengesinin sağlanmasına yardım etmektedir.

Neden Imedeen?

Kozmetik sektöründe geliştirdiği kaliteli ürünler ve kullandığı kaliteli hammaddeler ile fark yaratan, ürün etkisi ile de büyük bir müşteri memnuniyeti kazanan Imedeen markası özellikle yaşlanma etkilerinin azaltılmasına ve erken yaşlanmanın önlenmesine yönelik ürünleri ile adından söz ettirmektedir. Cildin ihtiyacı olan tüm bakımın yapılmasına yardımcı olan ürünler geliştiren Imedeen markası, yaşam koşullarıyla devamlı mücadele halinde olan cildiniz için en büyük yardımcı olacak ürünler geliştirmektedir.

Cildin doğal dengesinin korunmasını sağlayan Imedeen markası, ürettiği kaliteli ürünleri sayesinde içeriğindeki bileşenler yardımıyla kırışıklıkların, cilt deformasyonlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Çinko ve C vitamini formülasyonu sayesinde cilt sağlığın korunmasında etkili olan Imedeen markası ürünleri, anti-aging özellikleri sayesinde de cildinizin daima genç görünmesine yardım etmektedir. Özellikle Imedeen D.O (Imedeen Derma One) doğal yaşlanma sürecinin geciktirilmesine yardımcı olurken, ciltte oluşan kırışıklıkların ve ince çizgilerin önlenmesinde de önemli katkılar sağlamaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.