sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Imedeen

Imedeen ürünleri cildin mükemmel bir görünüme kavuşmasına ve ciltte oluşan ince çizgiler ile kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda erken yaşlanma belirtilerinin de ortadan kaldırılmasına destek vermektedir. Imedeen ürünleri içeriğindeki bileşenler sayesinde cilt yapısının korunmasına ve cilt kalitesinin artırılmasına yardımcı olurken aynı zamanda nem dengesinin sağlanmasına yardım etmektedir.

Kozmetik sektöründe geliştirdiği kaliteli ürünler ve kullandığı kaliteli hammaddeler ile fark yaratan, ürün etkisi ile de büyük bir müşteri memnuniyeti kazanan Imedeen markası özellikle yaşlanma etkilerinin azaltılmasına ve erken yaşlanmanın önlenmesine yönelik ürünleri ile adından söz ettirmektedir. Cildin ihtiyacı olan tüm bakımın yapılmasına yardımcı olan ürünler geliştiren Imedeen markası, yaşam koşullarıyla devamlı mücadele halinde olan cildiniz için en büyük yardımcı olacak ürünler geliştirmektedir.

Cildin doğal dengesinin korunmasını sağlayan Imedeen markası, ürettiği kaliteli ürünleri sayesinde içeriğindeki bileşenler yardımıyla kırışıklıkların, cilt deformasyonlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Çinko ve C vitamini formülasyonu sayesinde cilt sağlığın korunmasında etkili olan Imedeen markası ürünleri, anti-aging özellikleri sayesinde de cildinizin daima genç görünmesine yardım etmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.