x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Hyalix
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Hyalix

Vücudun hareket etmesine neden olan eklem dizdir. Diz sabitliğini yan bağlar ve çpraz olanlar sağlamaktadır. Bu da hareket kabiliyetimizin dize bağlı olduğu gerçeğini ortaya çıkarmaktadır. Dizdeki çapraz bağlar, diz ekleminin içinden uyluk (femur) ve kaval(tibia) kemiğini birbirine bağlar. Bu bağlar kısa bir halat gibidir ve iki kemiği sıkıca birbirine bağlamaktadır. Bağlar, diz bükülürken ve düzken gerekli olan sabitliği destekler. Önde bulunan ön çapraz bağ (ACL), arkada olana arka çapraz bağ (PCL) olarak isimlendirilir. Genel diz anatomisi bilgisi bu şekilde belirtilmektedir. Ancak normalde bu şekilde olan dizin farklı şekillerde zarar görmesi mümkündür. Bilindiği gibi vücudun tüm yükünü dizler taşır. Aşırı yük taşıyan dizde kıkırdak sorunları baş gösterir. Dize yük binmesi, eklem uçlarında iki kemiğin birleştiği yerde kemik uçlarını kaplayan ve kaygan olan yapının bozulması ile ilgilidir.

Eklemlerde ortaya çıkan ağrılar genellikle aşırı hareket, çok kilo, ağırlığın birden binmesi gibi durumlardan kaynaklanmaktadır. Özellikle aşırı yaşlılarda ortaya çıkan eklem ağrıları artrit ve artoz olarak iki şekilde görülür. Artrit, iltihaplı eklem rahatsızlıkları için kullanılmaktadır. Yaygın olanı 'romatoid artrit'dir. Artroz, iltihabi bir hastalık değildir ve kemiklerin aşınarak yıpranması ile ortaya çıkar. 60 yaşın üzerindekilerde sıklıkla görülen, 45 yaş altında nadiren görülen artroz hastalığını Türkiye’de yaklaşık 5 milyon kişiyi etkileyen bir raahtsızlıktır. Eklem ağrıları o kadar kötüdür ki; hayatı olumsuz etkiler, yaşam sevincini kişiden alır. Eklem ağrılarına teslim olmamak son derece önemlidir. Bu noktada Hyalix, doğal ürünü ile gereken koruma etkili biçimde sağlanabilir. Son derece doğaldır ve uzmanlarca da tavsiye edilmektedir. Sportif hobilere fazla zaman ayıran kişilerde yıpranmaya müsait olan diz bölgesinde makimum korumaya destek olur. Hareket kısıtlılığının söz konusu olduğu durumlarda da rahatlatıcı etkiye sahiptir. Ağrı, şişilik gibi sorunların azalmasına destek olur.

Kireçlenmeden kaynaklanan döz bölgesi ağrılarının çözümü de Hyalix olarak gösterilebilir. Doğal yolla çözülmesi istenen sorunların yatıştırıcı etkiye sahip olması gerekeni maksimum düzeyde gerçekleştirir.
Diz bölgesinde ortaya çıkan zorlama; dizin fazla kullanımına bağlı olarak gelişebilir. Dokuların zarar görmesi, ağrı ve şişliklerin ortaya çıkmasına yönelik olarak gelişen sorunların çözümünü Hyalix ile sağlamak mümkün olabilir, destek sunar. Diz ve eklemin hasar görmesi, dokuların hasarlı olması ve burkulma, incinme gibi sorunların ortaya çıkması noktasında Hyalix tercih edilebilir.
Üst ve alt bacak kemik hasarlarında menisküsten bahsedilebilmektedir. Yaş ilerlemesi ile ortaya çıkan sorunların çözümünde Hyalix kullanılabilir. Diz eklemindeki ani bükülme, şişme ve kilitlenme sonrası zarar görmüş eklemin rahatlamasını sağlar, kıkırdak ve çevresini korur, şişliklerin giderilmesine destak sunar. İlaç değildir, doğal bir destek ürünüdür.

Tendon İltihabınde diz kapağının kemiğin hasar görmesi diz ve eklemde ağrı ve şişliklere neden olur. Bu tür sorunlara yönelik olarak Hyalix kullanılabilir. Dizdeki şişlik, kızarıklık gibi sorunları yatıştırır.
Dizde hissedilen ağrıyı ortadan kaldırır, tekrarlanan hareketlerin neden olduğu sıvı birikmesi gibi sorunların çözümüne yönelik olarak da tercih edilebilir. Bağ ve tendon yırtılmalarında eklemlerin ve kemiklerin sorunlarını Hyalix ile çözmek mümkündür. Ürün, eklem içi kanamaları önler, sıcaklık, şişme ve sertlik gibi sorunların çözümüne yardımcı olur. Diz kapağı altındaki şişlikleri gideren ürün, spor nedeni ile hasar gören diz bölgesini yatıştırır.

Hyalix, diz ve eklem bölgesinde gelişen sorunların yatışmasına ve hafiflemesine destek sunar. Doğal ve ilaç olmayan yatıştırıcı bir marka olarak karşımıza çıkan ürün, son derece koruyucudur. Hyalix ile diz eklemi rahatlar. Bölgede ortaya çıkan ağrı ve şişliklerin giderilmesi sağlanır. Ürün; doktor tavsiyesi ile günde iki tablet yemek öncesi veya sonrası kullanılabilir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.