x
sadsad x
asdasd
Sepet
Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Mor
Marka: Humble Brush
Barkod: 7350075690037

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası Mor

24,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Humble Brush
Ürün Serisi : Diş Fırçaları
Ürün Özellikleri : Doğaya zarar vermeyen malzemelerden üretilmiştir. Ağız bakımınızı etkili bir şekilde gerçekleştirir.
Güncelleme Tarihi : 30.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Tamamen doğal yollarla üretilen, anti bakteriyel diş fırçasıdır. Sağlığınıza olduğu kadar doğaya da duyarlıdır. Sap kısmı ve ambalajı doğada %100 çözünebilir. Fırça kılları doğaya en az zarar veren naylon 6 kullanılarak üretilmiştir. Aldığınız her bir diş fırçası için HUMBLE SMILE FOUNDATION aracılığıyla, ihtiyacı olan insanlara verilmek üzere bir diş fırçası ya da alternatif bir ağız sağlığı ürünü bağışı yapmış olursunuz.

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor, ağız ve diş sağlığınız göz önüne alınarak tamamen doğal yollarla üretilen, anti bakteriyel diş fırçasıdır. Sap kısmı Bambu bitkisinden üretilen diş fırçası, kolay kavrayış özelliği sayesinde rahat bir kullanım sunar. Ürünün baş kısmındaki fırça kıllarının, BPA (Bisfenol A) içermediği kanıtlanmıştır. Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor, sağlığınıza olduğu kadar doğaya da duyarlıdır. Sap kısmı ve ambalajı doğada %100 çözünebilir. Ayrıca fırça kılları doğaya en az zarar veren naylon 6 kullanılarak üretilmiştir.

İsveç’te tasarlanan ve dünyanın her yerinden binlerce perakendeci tarafından 2015 ve 2016 yıllarında En İyi Ürün seçilen Humble Brush diş fırçaları, tüm bu özelliklerinin yanı sıra ihtiyaç sahibi insanları da unutmaz. Aldığınız her bir diş fırçası için HUMBLE SMILE FOUNDATION aracılığıyla, ihtiyacı olan insanlara verilmek üzere bir diş fırçası ya da alternatif bir ağız sağlığı ürünü bağışı yaparak dünyanın herhangi bir yerindeki hiç tanımadığınız insanlara yardımcı olmanıza da imkân verir.

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor Özellikleri:

Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor, dişleriniz için gerekli günlük bakımı yaparak sağlıklı ve ışıltılı bir gülümsemeye kavuşmanıza yardımcı olur. Sağlığınıza olduğu kadar doğaya da duyarlıdır. Sap kısmı ve ambalajı doğada %100 çözünebilen yapıdadır. Ürünün baş kısmındaki fırça kılları, doğaya en az zarar veren naylon 6 kullanılarak üretilmiştir. Sap kısmı Bambu bitkisinden üretilen diş fırçasını, kaymaz yapısı ve kolay kavrayış özelliği sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel tasarımı ve fırça kıllarının kusursuz Mor rengiyle diş fırçalamayı sizin için hiç olmadığı kadar keyifli hale getirir.

Etkisi: Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor, tamamen doğal yollarla üretilen, anti bakteriyel diş fırçasıdır. Sap kısmı Bambu bitkisinden üretilen diş fırçası, kolay kavrayış özelliği sayesinde rahat bir kullanım sunar. Dişlerinizi çok daha rahat ve kolay fırçalamanıza imkân veren ürün, hem ağız ve diş sağlığınız hem de doğa düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır.

Uygulanan Bölge: Dişler

Kullanım Şekli: Humble Brush Bambu Yumuşak Diş Fırçası – Mor, üzerine bir miktar diş macunu sürülerek dişler fırçalanır.

Not: Ağız ve diş sağlığı için diş fırçalarının her 3 ayda bir yenilenmesi gerektiği unutulmamalıdır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.