x
sadsad x
asdasd
Sepet
Huiles Baumes Dudak Bakım Kremi 30 ml
Barkod:

Huiles Baumes Dudak Bakım Kremi 30 ml

53,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Huiles Baumes
Ürün Serisi : Dudak Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Çatlayan dudakları nemlendirerek onarılmasına yardımcı olur.Dudak soyulmalarına karşı bakım uygular.Dudakların yumuşak ve canlı olmasını sağlar.
Güncelleme Tarihi : 28.06.2016 - Salı
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Dudak dolgunlaştırıcı etkiye sahip dudak bakım kremidir. Dudakların yoğun biçimde nemlendirilerek kuruluğunun, çatlaklığın ve pullanmalarının iyileşmesini sağlar. Kırışıklık ve dökülmeleri azaltır. Dış etkenlere karşı dudakları güçlendirerek dayanıklı hale getirir. Temiz ve kuru haldeki dudaklara parmak uçlarıyla hafifçe masaj yapılarak günde iki defa uygulanır. Kesinlikle suyla bir müddet teması önlenmeli ve ihtiyaç dahilinde yenilenmelidir. Tüm cilt tipleri ve dudak yapılarına uygundur.

Huiles Baumes Dudak Bakım Kremi

Sık sık güneşe ve soğuğa maruz kalan dudaklarda kuruluk ortaya çıkmaktadır. Kuruyan dudakları hem içeriden hem de dışarıdan nemlendirmek gerekir. Sıvı tüketimini arttırarak içeriden nemlendirirken, dudağın nemimi dudakta tutacak bir krem sürülmesi gerekmektedir. 

Nemlendirme yapılmazsa bir süre sonra  ağız çevresinde kızarıklıklara ve  çatlamalara neden olur. Bir aşama sonrası ise dudak soyulmaları ve kanamaladır. Bu geginlik hissi kişiye acı vermektedir.%100 doğal kaynaklı olan Huiles Baumes Dudak Bakım Kremi, kurumuş dudaklardaki hassasiyeti arttırıcı maddeler içermez. Dudakları nemlendirerek onarmaya yardımcı olur.

Huiles Baumes Dudak Bakım Kremi Özellikleri

Vücuda Etkisi:  Epidermisin üst katmanlarını nemlendiren bu dudak bakım kremi,  kuruluğu alarak yumuşama sağlar.

Huiles Baumes Dudak Bakım Kremi, dudakları mat, soluk ve kötü görünmesine neden olan ölü derilerden kurtarmaya ve canlandırmaya yardımcı olur.

Formülünde kullanılan balın rahatlatıcı, dezenfektan, anti inflamatuar ve iyileştirici etkileri ile dudaklardaki çatlamalarda iyileşme sağlanırken, yine formülündeki kırmızı mandalina ve bergamot yağlarının antiseptik ve canlandırıcı etkileri ile ise dudaklar, doğal bir tazelik kazanmaktadır.Tahriş olmuş, çatlamış, hasar görmüş, hassasiyeti artmış dudakları rahatlatır, korur.  Kadifemsi bir yumuşaklık sağlar.

Onarıcı ve yatıştırıcı özelliğiyle dudak bölgesini rahatlatır,  gerilmeleri hafifletir, çatlamaya bağlı deri soyulmaları, kızarıklık ve kanamaların önlenmesinde yardımcı olur.Ürün cam şişesi kolaylıkla taşınır ve günlük kullanım için idealdir.Hayvanlar üzerinde hiçbir test yapılmamıştır.Organik tarımdan elde edilmiştir.%100 Doğal kaynaklıdır.% 67.5 Organik tarım kaynaklıdır.% 68 Aktif içeriklidir.

Uygulanan Bölge:  Tüm cilt tipleri için uygundur. Dudak bölgesi için kullanılır.

Kullanım Şekli:  Hafif masajlar yaparak dudak üzerine uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı:  Günün herhangi bir saatinde kullanılabilir. Haricen uygulanır.

  

 

 

 

 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.