x
Sepet
%5 indirim
Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8
Marka: Henna Plus
Barkod:

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8

39,00 TL
37,05 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Henna Plus
Ürün Serisi : Saç Boyaları
Ürün Özellikleri : Hafif sarı renginde bitkisel saç boyasıdır.
Güncelleme Tarihi : 14.07.2016 - Perşembe
Boyut : 100 ml
Özet Bilgi : Bitkisel özlerle zenginleştirilmiş zararsız saç boyasıdır. Hafif sarı 8 tonlarında besleyici özellğe sahiptir. Saçları vitaminlerle besler ve güçlendirir. Saç tellerindeki yıpranmaları giderir, hasarları da onarır. Kutusunda bulunmakta olan aplikatörle saçın tamamına veya arzu edilen kısımlarına tek seferde uygulanıp 40 dakika kadar bekletilir. Ardından su duru ve berrak görünüm alana değil ılık suyla durulama yapılır ve her çeşit saç tipi için uygun özelliktedir.
Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8 sarının en sade tonunu saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Kına özlü ieçriği sayesinde renk kalıcılığı maksimum düzeyde olan ürün, saçlara sağlıkla bakım yapar. %100 bitkisel içerikli olduğu için saçlara zarar vermeden bakım sağlar. Formülündeki bileşenler saç sağlığını korur ve saçlara ekstra hacim ve yoğunluk kazandırır. Saçları besler ve onarır. Boyama sonrasında da uzun süreli olarak saçta kalır ve parlaklığını asla kaybetmez. Saçları koruyan ve bakımını sağlayan ürün gerçek bir saç bakımı için olmazsa olmazdır. 

Bitkisel içerikli ürün kimyasal içerikliler gibi saçları yıpratmaz ve koparmaz. Zorlu olan işlemleri kolaylıkla gerçekleştirir ve saç bakımını maksimum düzeyde gerçekleştirir. Uzun ömürlü ve kalıcı sonuçlar meydana getirir.

Ürün içeriğindeki UV etkili koruma kalkanı ile güneşin zararlı ışınlarının saçlar üzerinde olumsuz etkiler oluşturmasına da izin vermez. Vitamin içerikli ürün saçları besler ve sağlıkla ışıldamasını sağlar.

Kimyasal içerikli boyalar saçları yıpratır ve bakımsız kötü bir görünüme kavuşmalarına neden olur. Saçlarda meydana gelen kopmalar ve ciddi hasarlarda yanlış kullanılan boyaların payı vardır. Bu nedenle saç sağlığını düşünerek hareket etmek gerekir. Saç boyaları seçimi bitkisel olandan yana yapılmalıdır.

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8 ile saçın harika sade sarı tonunu yakalamanız mümkündür. Saçlarınızın sağlıkla parlaması ve canlanması için sizde Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8 tercih etmelisiniz.

Amonyak, peroksit ve metalik tuzlar içermeyen ürünle saçlarınızı sağlıkla boyayabilir ve değişime imza atabilirsiniz.

Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8 Özellikleri

  • Henna Plus Bitkisel Saç Boyası Hafif Sarı 8 ile sarının en soft rengine kavuşabilirsiniz.
  • Ürün bitkisel içeriklidir.
  • Amonyak, peroksit ve metal tuzlar içermez
  • Saçları yıpratmadan boyar.
  • Saçlara harika renklendirme yapar.
  • Saçları canlandırır ve sağlık kazandırır.
  • Parlak ve ışıldayan saçlar meydana getirir.

İçeriği:

Kına, Bektaşi Üzümü, Organik Meyve Asidi bulunur.

Amonyak, peroksit ve metalik tuzlar içermez. Tamamen bitkisel içeriklidir.

Kullanımı:

Boyanacak saça talimatlara uygun şekilde uygulaması yapılmalıdır. Arkasından gerekli süre kadar beksletilmeli ve bol su ile temizlenmelidir.

Ürün 100 ml'dir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.