x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Henna Plus
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Henna Plus

Özellikle kadınlar için son derece önemli olan saç bakımı saçların canlı, parlak ve sağlıklı olması için yapılan bakımdır. Saçların sağlıklı, canlı ve parlak olması doğru bir bakımla mümkündür. Bunu gerçekleştirmek için de doğru ürünler tercih edilmelidir. Saçların görünümüne renk ve canlılık katan boyalar görünümde olumlu etkiye sahiptir. Henna Plus içerdiği özler bakımından da benzersiz etkielr oluşturur. Bileşimi bitkisel olan marka, maksimum bakım sağlar. Her saç tipine uygun olarak geliştirilen formülü ile saçlarda başarılı etkiler oluşturur. Henna Plus %100 organik ve bitkisel saç boyasıdır. Bileşimindeki bitkisel aktiflerle saçlarda başarılı sonuçlar yaratır. Günlük yaşantıda maruz kalınan olumsuzluklar, yanlış ve yetersiz beslenme, stres, çevresel faktörler saçların yıpranmasını ve kötüleşmesini sağlar. Saçların canlı ve bakımlı olması için de saçların boyanması gerekmektedir.

Saç boyama işlemi yapılırken kullanılan kimyasal ürünler saçların yıranmasına ve zarar görmesine neden olur. Çünkü içeriklerinde amonyak, paraben ve sls gibi maddeler bulunur. Bu maddeler saça fazlası ile zarar verir. Bakımlı olmak isterken saç sağlığının bozulmasına izin vermek çokta akıllıca değildir. Bu nedenle de bitkisel içerikli ürünler tercih edilmektedir. Saç boyası ya da şampuanın bitkisel olması son derece önemlidir. Henna Plus saç bakımını %100 doğal olarak gerçekleştirir. Marka bitkiseldir ve saçlara yapılan boyama işlemi kuaförden yeni çıkmış hissi sağlar. Saç bakımınızı maksimum düzeyde gerçekleştirmek isterseniz tamamen bitkisel içerikli olan Henna Plus'u tercih edebilirsiniz. Bitkisel içeriğin saçlara uygulanması ile muhteşem sonuçlar meydana gelebilir.

Henna Plus adının anlamı kına bitkisinden gelmektedir. Boyamanın yanında saçları onaran, besleyen ve canlandıran bir bakım sunar. İçeriğindeki melissa, şerbetçi otu, biberiye, ayçiçeği, papatya özleri saçları güçlendirerek sağlıkla ışıldamasını sağlar. Renk seçeneği fazla olan marka ile dilediğiniz stili yaratmanız mümkündür. Karışım ile birbirinden farklı renkler elde edebilirsiniz. Boyalı saç bakımı fazlası ile önemlidir. Saçlar boyandıktan sonra da özel olarak geliştirilen şampuanlarla bakım tamamlanır. Henna Plus ürünleri ile bitkisel bakım gerçekleştirerek değişime ve yeniliğe tanık olabilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.