x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Heliocare
Heliocare TÜKENDİ
%35indirim 159,00 TL 103,35 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Heliocare

Heliocare  Güneş Ürünleri; uzman kişilerin bir araya gelerek özel olarak , yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları doğal özlü ürünlerdir. Her zaman iyinin de iyisi olarak çalışmalara başlanmış ve özel olarak FERNBLOCK TEKNOLOJİSİ ile geliştirilmiştir. Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi ile birlikte yürütülen 12 yıllık yoğun araştırma ve geliştirme işleminden sonra hem oral hem de topikal foto-bağışıklık koruması açısından gelişimine öncülük etmişlerdir.

Normal veya standart güneş bakım ürünlerinin aksine farklı ve doğal içeriğe sahip olan ürünler , dermatoloji ve foto biyolojisi ön planda tutularak özel kişilerce cilt sağlığına maksimum fayda ve istenilen sonuca ulaştırmaya hedefleyerek doğal  bileşenlerin harmanlayarak ortaya çıkarılmasıyla birlikte piyasadaki ürünlerden daha farklı ve özgü bir yol seyretmiştir.

Heliocare Ürünleri

Fernblock Teknolojisi; cildi güneşin zararlı ışınlarından olan UVA & UVB ışınlarından korumak amacıyla geliştirilen doğal bitki özlü bir etkendir.Ayrıca cildin yaşlanmasını önleyici bir özelliktedir.Klinik çalışmalar sonucunda , dünya çapında bilimsel ve tıbbi mecralarda kendine geniş yer oluşturmayı başarmıştır.

İnsanlarda oral foto-koruma etkenliğini sağlayan ilk ve tek teknoloji olarak bilinmektedir.

4 yeni koruma düzeyi ile klasik koruyucu ürünlerin önüne geçerek yeni bir gelişmeye öncülük etmiştir.

  • İmünolojik
  • Selüler DND
  • Anti-oksidan
  • Cilt Mimarisi

Frenblock , Heliocare ürünleri içindeki ana unsurdur. Oral ve topikal kullanım açısından anti-oksidan ve foto-koruyucu olarak US Patent 56141679 kapsamındadır.

Heliocare Ürünlerinin içeriğinde yer alan diğer doğal özlerden olan eğrelti otu ekstresi , yeşil çay ekstresi gibi doğal özler sayesinde güneşin cildi yormasını , yıpratmasını ve zarar görmesini önleyerek derinin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek antioksidan etkisi ile birlikte cildi onarmaya yardımcı özelliktedir.

Lekesiz , aydınlık ve maksimum koruma altında bir cilt için Heliocare Güneş Bakım Ürünlerini tavsiye ederiz.

Klinik - Histoloji etkinlik olarak; yoğun ve özenle çalışmaların ardından Fernblock 'un yüksek performans gücü ortaya konulmuştur.

Bağışıklık koruma açısından ; Hücrelerin güneş ışığına maruz kalmadan önce ve sonrasında cildin savunma mekanizmasını hareket geçirmeye yardımcı olur.

Anti-Oksidan özelliğini aktivite ederek ; azaltılmış serbest radikallere karşı cildi koruyarak , cildin yaşlanmasını  önlemeye yardımcı etken olarak görev yapar.Cildin kırışıklık oranını azaltmaya yardımcı olarak , daha güçlü olmasını sağlar.Ayrıca UV ışınlarına maruz kalmış cildin , güneş yanığından dolayı oluşan ya da oluşacak tahrişlerin önüne geçer.

Kullanıcıların , vermiş olduğu tepkiler ve değerlendirmeler sonucunda istenilen sonucu veren bir üründür.Uzman kadrosu , içeriği ve özelliğinden ötürü oldukça dikkat çeken ve talep edilen bir marka haline gelerek , çalışmalarına özenle devam edilen ve geliştirilen ürünler üretmeye devam etmektedir.

Kalitenin ve farklılığın bir arada sunularak , teknolojinin gelişmesi ve rekabetin artmasıyla kendine özgün ve kaliteli bir yol çizerek, çizgisinden ödün vermeden yola devam eden ,özel bir markanın , özel ürünleri siz özel kişiler içindir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.